emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Українсько-єврейське

Тут в інтернеті Порошенка часто називають Вальцманом.
Свого часу я глибоко дослідив це питання. Наш старий добрий Вальцман і Порошенко - різні люди. Вони навіть не знайомі.

Порошенко, взагалі не єврей, хоч щоб там не плів інтернет, який навідміну від Порошенка - точно єврей.

Це прикро. Краще б Порошенко, як і Зеленський, був євреєм. Бо зараз не рівні шанси:
Коли українець вибирає між українцем і неукраїнцем він завжди голосує за неукраїнця.

Те саме стосується українських християн. У мене багато приятелів серед них. Коли для них стає вибір між християнином і нехристиянином, вони голосують за нехристиянина.

Порошенко,на жаль, - християнин. Тому вони голосують за зеленського, чи то атеїста чи то юдаїста, чи то будиста, не знаю, хто він, але на Церкву йому наплювати.

Дяка Богові у нас є багато юдеїв, які голосують проти зеленського. Це трохи вирівнює шанси.

Олександр Ройтбурд даже некоторые евреи-атеисты тоже будут голосовать за порошенко)))

Дмитро Корчинський євреї якісь дивні: за весь час існування Ізраїлю, жодного прем'єрміністра клоуна, переважно військовики. Воюють з 1946 року і якось я не помітив втоми від війни. Може коломойський їм там вправить мізки?


Олександр Ройтбурд Дмитро Корчинський ну почему же? голда была абсолютно штатской, личного боевого опыта не имела, а если были какие-то проблемы - просто говорила специально обученным дядям: "посылай мальчиков".


Дмитро Корчинський Олександр Ройтбурд я читав мемуари Голди. Вона сер'йозно займалася політикою задовго до прем'єрства. Фона фанатично була віддана ідеї, вважала найщасливішими роками життя - 2 роки в кібуці з найсуворішим, майже монастирським статутом. І вона була крутіша навіть за Моше Даяна в плані прийняття воєннополітичних рішень.


Yazar Bardan Дмитро,дуже вас поважаю,не маючи телевізору,тим не менше постійно вас дивлюся,так от,ви праві: ПОРОШЕНКО дійсно не аід,тобто він етнічний українець,це я бачу сто відсотково.А от зе до віри взагалі відношення не має,не ображайте мій юдаїзм,будь ласка,цей Б-гу не потрібен,ніякому,ані вашому,ані нашомуголосуймо за ПОРОШЕНКА та й годі по тому,вам здоровя та натхнення,ми ,здається,щирі...

Serg de Lakur Щось я вас не зовсім розумію. Свого часу, ви брали участь в теледебатах і вступили з Порошенком в спірне питання щодо геноциду євреїв українцями. Порошенко, як не єврей і християнин, дуже завзято відстоював ідею масових вибачень українцями перед єврейським народом, а ви, в свою чергу, відстоювали інтереси українців, як непричетних до геноциду. https://bit.ly/2I0585Ghttps://www.facebook.com/.../vb.../2238812339715675/...

Дмитро Корчинський Порошенко багато помиляється і робить багато дурниць. Зеленський сам є дурниця. Ото й усе.

Serg de Lakur Дмитро Корчинський До речі, я сам собі не вірю, що я це зроблю, і моє ставлення до Порошенка залишиться незмінним, а саме негативним, але в другому турі я віддам свій голос за нього.І якщо за відсутністю мого голосу перевага дістанеться коміку-гопніку, то що тоді я буду робити зі своєю совістю:

-За те, що назвав Україну порноактрисою
-За те, що принижував Томос про автокефалію
-За те, що гастролював на території держави-агресора
-За те, що в серіалі «Слуга Народу» принижується українська мова
-За те, що створив з Кварталом карту, де Україна зникає як держава
-За те, що знущався з національної трагедії Голодомору
-За те, що потішався над Майданом
-За те, що «посував» кордон країни разом з російськими військами.
-За те, що виносить мову, Героїв, та територію «за дужки»
І ще багато за що.

і так, до речі, я ніколи не пробачу шоколадному ні Дебальцеве, ні іІловайськ, ні життя нашіх хлопців.


Nadia April Serg, зате ви вже пробачили все руским???..... чекаємо на єднання з братами...., і, так ,я проти антисемізму як і порошенко, і за євреїв, за дружбу і партнерські відносини з державою ізраїль, яка так же мочить москаликів на близькому сході, так як москалики мочили українців під дебальцевем і Іловайськом... але це не означає, що я за євреїв злодіїв і олігархів типу Ко, тим більше які з державою ізраїль мають ті самі відносини, що й онупрієнко з україною.... "вор на везде вор"...

Serg de Lakur Nadia April антисемізму в Україні не існує!
ЄВРЕЙСЬКого ПИТАННЯ В УКРАЇНІ не існує!
Останній Майдан засвідчив початок нового етапу співжиття двох народів в Україні. Активна та подекуди демонстративна участь єврейських активістів у Революції Гідності сп
рияла подоланню негативних стереотипів і заклала підвалини нових стосунків.

Немає жодної держави на ЗЕМЛІ, де у владі більше євреїв ніж інших національностей(крім власне Ізраїлю). А ви кажете антисемізм!
З рузькими я брататися не збираюся, і коло мого спілкування з ними зведено до мінімуму:https://www.facebook.com/serg.delakur/videos/2271148666482042/?notif_id=1554464422231968&notif_t=video_processedLeshchenko Viktor Як націоналісти швидко перефарбовуються в порохоботів !!!


Дмитро Корчинський швидко перефарбувалися в українців

Yuriy Matsala Leshchenko Viktor
Не порохоботи,
а Україноботи...
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments