emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Опозиційні мовчуни

Більше ніж кандидат-наркоман останнім часом мене вражають хіба що "старі політики" (не я їх так називаю), які ніяк не можуть визначитися з вибором.

Головне, що навіть їхні прихильники виявилися розумнішими. Бо їхні прихильники розуміють, що Порошенко, як би то парадоксально не звучало, є запорукою того, що ці політики залишаться на політичній шахівниці.
Бо Порошенко - це шлях на захід, демократія і свобода слова. В нього просто немає іншого вибору.

Тому Юля може вигравати чи програвати, Гриценко може вигравати чи програвати, Смешко може вигравати чи програвати, Ляшко може вигравати чи програвати, Садовий може вигравати чи програвати, але вони залишаться суб'єктами політичних процесів.

А що буде, коли до влади прийде конкурент Порошенка?
Всі забули як Юлю посадили в тюрму? А де гарантії, що кандидат, який розвернувся від шляху на Захід, не буде вчиняти так? Що його буде стримувати заради збереження влади?

Зрештою, і за прикладами далеко ходити не потрібно. Бо є бананові республіки на Донбасі, де раніше з результатом 80-90% перемагала ПР.
І скільки ПР там зараз залишилося при владі? Є, звісно, перебіжчики, але не вертикаль Ахметова чи Януковича грає там основну роль. А МММщики.

То ж саме чекає і на цих прекрасних мовчунів, в умовах коли до влади прийде цей кандидат. Ви йому не будете потрібні і ваші гасла. А конкуренцію з вами він імітувати не буде, бо йому плювати на демократію.

До речі, цей фактор також усвідомили і деякі журналісти, які зрозуміли, що кандидат, який ще перед першим туром заявляв про цензуру новин, не принесе їм нічого доброго.
Так, вони не люблять Порошенка, дехто ненавидить, але Порошенко для них тепер шанс не втратити професію як таку, робити свою роботу.

І дуже шкода, що опозиційні мовчуни цього не розуміють поки що.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments