emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ЗЕопарк

#Зеопарк
Що ж, мушу підвести підсумки першого активного спілкування з опонентами. Після публікації мого звернення до Зе, було дуже багато відгуків, абсолютну більшість з яких можна м"яко визначити як хамські і нецензурні. В результаті для себе викоремила такі категорії голосуючих за зе.
1. ВІДВЕРТІ ХАМИ. Їм все одно, яка суть посту, як доступно чи зрозуміло сказано чи написано - вони з розгону хамлять. Безпросвітно, без аргументів, логічні доводи на них не діють, на запитання не відповідають, а їх пости і відповіді - це нецензурний потік свідомості. Маю підозру, що частина з них не люди. Серед них найбльший відсоток погроз розправитися з порохоботами після виборів, як варіант передушити всіх танками.

2. БОТИ І ТРОЛІ. Тут до рафінованого хамства додаються дослівні цитати путінської методички і фрази зі сценарію Слуги народу. В якийсь момент перестають писати.

3.ЛЮДИ РОЗУМНІ. Освічені і в минулому дуже позитивні і адекватні. Дико проти Пороха, агресивно за Зе. Але в основі їх позиції(майже у всіх випадках, з якими прийшлось зіткнутися) лежить глибока персональна образа на Порошенка (я йому казав, а він не послухав мене), або просто проблеми в сім"ї, зі здоров"ям, з контузією( в чому ж звісно винен Порошенко). Дійшло до того, що кілька людей, яких вважала своїми друзями втрафили послати мене лишень за запитання ЧОМУ? ЯК?

4. НЕЩАСНІ. Вони коментуючи залишають простір для дискусії. Починають писати перші, як тільки питаєш їх аргументацію, починають матюкатися, пояснюєш свою позицію - кричать не рухайте мене, але при першій нагоді пишуть знову... Думаю, це люди, які не знайшли себе, не реалізувалися і у всіх бідах їм винен Порошенко, але вони не 100% впевнені у ЗЕ.

5.ДИЧ. Неосвічені, непрацюючі, не служили,і дикі в спілкуванні. Аргументи сягають матів і виміру - назло всім і самому собі теж.
Теж погрожують розправою з інакомислячими.

6. Припускаю, що десь є і люди, які можуть виховано і чітко аргументувати свою підтримку Зе, але таких я не зустріла.

Найприкріше у цьому всьому, що з цього всього масиву НІХТО не думає про державу, більшість не в курсі про компетенції президента, про закони, про досягнення. Вони живуть у світі московської пропаганди і ТБ-шоу, не усвідомлюючи, що реальність інша, у світі особистих образ і придуманих звинувачень....І вони всім на зло готові самі добровільно знищити Україну.

П.С. Але водночас на звязок вийшла маса людей світлих і справжніх, для яких Україна понад усе, і незалежно від партійних вподобань, від образ і нарікань, вони всі єдиним фронтом боряться за наше українське майбутнє.

Tags: #Зеопарк
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments