emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

До тих прихильників Зе, які здатні сприймати логічні аргументи

А тепер серйозно - до тих прихильників Зе, які здатні сприймати логічні аргументи.
1. Зе не має власної політичної ваги. За ним нема ні партії, ні політичної кар'єри та зв'язків, ні власних великих капіталів. Він просто менеджер середнього рівня, яких в країні десятки тисяч. Отже, політична сила не в ньому, а в тих, хто стоїть за ним і довкола нього. І це не Рябошапка, не Данилюк і не Абромавічус - тим просто дали змогу наразі створити для Зе гарну, привабливу ширму. Адже у всіх цих панів політичної ваги лише трохи більше, ніж у самого Зе.
2. Що відбудеться, якщо Зе стане президентом? Історія знає тисячі ситуацій, коли правителем ставили завідомо слабку особу. Відповідь стандартна: в такому разі реальна влада переходить до його оточення (регентів, радників, тощо). Ці люди можуть займати офіційні посади, або триматися в тіні, але реальна влада буде в тих, в кого вже зараз є реальна сила (звісно, з приходом до формальної влади Зе їхня сила ще збільшиться). А реальна сила - це або великі гроші, або великий (вже зараз) політичний вплив. Ні в Зе, ні в "спікерів" його "штабу" такого і близько немає. Зате є у деяких олігархів та... деяких заможних міністрів.
3. Чому Зе ще й досі не назвав членів своєї начебто наявної "команди"? Просто тому, що на сьогодні ніякої сформованої команди ще немає, а за портфелі у цій команді вже зараз йдуть запеклі залаштункові торги. Відлунням цих торгів є, зокрема, публічні компліменти на адресу Зе з боку деяких політиків, які вже ринули торгуватися і пропонувати свої послуги. Але торгуються вони, звісно ж, не з самим Зе - тут зійшлися набагато потужніші силові та грошові ресурси, біля яких Зе у своєму житті лише "поряд стояв". Зе про результати цих переговорів повідомлять, і він, як сумлінний актор, їх озвучить.
4. Отже, що конкретно відбудеться у разі перемоги Зе у другому турі?
- Докапіталізований державою Приватбанк повернуть Коломойському. Він "подякує" державі, що та в нього вклалася, і... повторно (!) висмокче з нього всі гроші, що спричинить фінансову кризу державного масштабу.
- Порошенко свого часу надали потужну підтримку, щоб держава врятувала Приватбанк від банкрутства, яке б неминуче викликало соціальний вибух. Зеленському повторно на те саме підтримки не дадуть - бо за Зеленським стоїть саме пан Коломойський. Отже, жорстка фінансова криза буде. Не знаю, скільки гривень даватимуть за долар - 100 чи 150 - але не 30 і не 40.
- Українська армія на Донбасі припинить стріляти за наказом президента Зе. А бойовики ні. Продовжувати?
- "Команда Зе" тимчасом може намагатися робити що завгодно, але зробити щось для власного збагачення вони встигнуть (якщо забажають), а для країни ні - бо основна гра піде на зовсім іншому рівні.
- А на цьому "іншому рівні" спершу Коломойський знекровить Україну фінансово (він міжнародний гравець, може вкласти гроші де завгодно і у що завгодно), а потім ослаблена Україна дістанеться Путіну, як голова Івана Хрестителя Саломії. Зеленського просто відкинуть як відпрацьований матеріал - на той час його акторські послуги вже будуть нікому не потрібні. Коломойський поверне своє, помститься непоступливому Пороху, а далі йому буде і в Ізраїлі добре. Подальша доля Україні його цікавитиме лише у другу чи третю чергу.
А вас?

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment