emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Кілька питань мусорам (повертаєм забуте слово) від жертви сваволі

Гаразд, переконали, пане Зеленський. Ви так вихваляєте поліцію та її очільника, що таки переконали мене в її відкритості й чесності, й спонукали мене поставити їм кілька питань, які сьогодні аж проїли мозок.

- Наша поліція розжилася приладами для читання думок, і хапає людей за думкозлочин? Інакше як пояснити те що півтора десятка поліціянтів зактримували одного беззбройного активіста (мене, трясця), за те що він НЕ РОЗДАВАВ інформаційні матеріали про Зеленського, а просто мав їх при собі? Чи такі матеріали вже заборонено носити у себе в сумці або наплічниках? Маєш з собою якусь інформацію про Зеленського - в тюрму? А інформація на телефоні рахується?

- Відколи це ЗАПРОШЕННЯ на добровільну бесіду до відділку супроводжується тяганням тебе по асфальту півдюжиною поліціянтів, і ,як бонус, безкоштовним пакуванням до бобіка? Я був думав, що таким чином людей затримують, а не запрошують. Бо ж до відділка мене привезли не пізніше 9:11, а в усіх протоколах і журналах час ЗАТРИМАННЯ поліціянтами вказаний як 9:30.

- Чому відмова від запрошення є з "злісною непокорою", а елементарний протокол про адміністративне правопорушення, не може бути складений на місці, без тягань, носінь, пакувань?

- Питання, безпосередньо до правоохоронців. Вам самим за це все не соромно? Ви дійсно хочете повернення у старі часи? Звісно я наслухався сьогодні і про те що "А что харошево здєлал Порох?" і "Вот раньшє тєбя би паканулі за 3 сєкунди", "а gmail.com це ж російський сайт, хахахах" і тощо. А блін, люди, ну невже вам не хочеться бути справжніми копами, громадянами європейської країни, а не "ментами"? Ну невже ви не розумієте, що цей реванш, у якому ви зараз з улюлюканнями берете участь, добром не закінчиться? У тому числі й для вас самих. Ви ж стільки разів мені сьогодні талдичили про те що "я громадянин", незаконно забороняючи мені знімати на відео ваші дії, але ви забуваєте, що в русском мірє громадян немає. Там буде лише гарматне м'ясо для нових Сирій і "нєпалнаценниє xaxлятa", які зможуть лише сопіти у дві дірки і радіти кожній крихті милостиво кинутій вам царем і його боярами.

Взагалі, сьогоднішній день - це як машина часу, що відправила у минуле) А перш за все, 2012 рік. Тоді наших активістів міліція затримувала через раз, за поширення листівок проти носіїв русского міра - висуванців від Партії регіонів. Але схоже, що історія зробила коло, чи оборот спіралі, і ми знову повертаємося до поліцейського свавілля посіпак русского міра. Сьогодні вони викотили пробну кулю, і схоже, це лише початок.

Суд, до речі, призначили на 10:00, 10 квітня у Шевченківському райсуді (вул. Дегтярівска, 31а). Якшо шо, можете підтягуватися. Думаю, це може стати цікавим прецедентом для майбутніх пресувань. Або ж не стати)

А, ну й долучайтеся до кампанії #стопреванш, яку, зокрема, проводитьВідсіч. І можливо, Україна ще отримає шанс на те що проект російських спецслужб "Буратино" ще 2014 року не був таки зреалізований у 2019.

Tags: #стопреванш
Subscribe

 • Воїстину йдіоти керують державою

  Mason Lemberg 57 мин. · От прочитав новину про те що викрадений в Молдові екс-суддя Чаус почав записувати…

 • Туннель

  Макс Лурье 2 ч. · Пресс-служба ЦАХАЛа сообщила, что с начала операции "Страж стен" в секторе Газы…

 • Памятник русскому маразму. Эксклюзив

  14 мая Софийский городской совет Болгарской социалистической партии (БСП) принял любопытнейшее и безразмерно феерическое заявление касательно…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments