emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Повільно встає на коліна....

1 ч.

поступово привідкривається.
отже, що пропонується - перегляд української позиції в Мінських, яка звучить так: спочатку звільнення території, потім все інше.
пропонується "прєкратіть стрєлять". в словах свідома маніпуляція, що має обеззброїти - упор на тих, хто гине ("наші парні"). Але гинуть вони від ворожих пострілів, а "прекратіть стрєлять" маємо чомусь ми, а не обидві сторони (як це педалюється зараз і протягом 5 років політикою Порошенко). Ви не знайдете в словах кандидата прямої мови, що "обидві сторони" мають "прєкратіть стрєлять".
до речі, пам'ятаєте, коли захопили в полон наших моряків Сцикло придумало звернутись з вимогами їх звільнити до Пороха, а не до Путіна.

"Зеленський вважає, що треба відновити виплату пенсій жителям непідконтрольних територій".

Взагалі-то їм і так платиться пенсія на карточки. То що він хоче ще? Чи це просто така чергова блядська риторика, коли зроблене одними видається за наміри зробити іншими?
Чи замовчуване "прєкратіть стрєлять" і почати "виплачувати пенсії" разом з переформатуванням Мінських означає перекласти фінансові витрати на окупованій території на наші плечі, залишивши її все одно під окупацією.
Ніде прямо не говориться, що РФ агресор і окупант.

"Зеленський також наголосив на важливості питання про вступ в НАТО, акцентувавши на необхідності референдуму з цього питання.

"Повинна бути розпочата серйозна інформаційна війна, в якій ми повинні бути переможцями", - резюмував він."

Цей абзац списаний з часів Ющенка, коли в НАТО хотіла меншість і потрібна була інформаційна кампанія? Але зараз в НАТО хоче більшість, НАТО - єдине, що нам може прогарантувати безпеку і закінчити війну на прийнятних для нац.інтересів України умовах, а кандидат заявляє про інформ.кампанію. Яку ж? Схоже, що Проти НАТО.
Шлях до НАТО записаний в Конституцію. Ніякого переємства влади, продовження політики Пороха в словах Зелі немає.

"Зеленський сказав, що заради миру готовий до особистих переговорів з Володимиром Путіним. Разом з тим він підкреслив, що на поступки Москві, що включають в себе обмін територіями, він не піде"

Я не зрозуміла про обмін якими територіями мова? Ми захопили якусь територію Росії? Що на що міняти?
Чи він має на увазі що раз РФ вважає Крим "російським" - то і він так вважає?

Коротше, текст заяви дуже туманний, але ясно, що продовжувати політику Порошенка з вступом до НАТО, з Мінськими, які сковують руки РФ санкціями Зеленський не збирається. Крім нинішнього нашого трактування Мінських є ще й російське. І поскільки Зеленський пропонує перегляд наших - то схоже що в сторону російських (тут бінарно, на Заході викрутаси Зе зрозуміють саме так).

Тобто, його політика буде більш проросійською. Результати не забаряться і ми залишимось без західних союзників.

Таку спічугу міг би зарядити Бойко. Якщо це не те, що хоче Москва - то нехай мене покрасять.

Від себе: взагалі звертає на себе увагу специфічний брехливий спосіб викладення Вазеліном свого бачення, спрямований на введення в оману шляхом не чітких формулювань, що допускють подвійне тлумачення.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment