emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Технологія "Русская весна" 2.0

Технологія "Русская весна" 2.0

За спостережннями більшості адекватних людей, що я моніторю у стрічці і котрі виїхали з окупованого Криму чи Донбасу, стан частини нашого суспільства зараз нагадує 2014-й рік. Якась неприродна віра, що так далі жити не можна, гірше не буде, а от з молодим і перспективним є шанс швидко побороти корупцію десь там нагорі і всім одразу стане в рази краще.
Ніякі аргументи не діють взагалі, від слова зовсім. Ні засилля ригів і ураїнофобів в напівтаємній команді, ні активна агітація з-за порєбріка, ні відсутність хоч якоїсь притомної програми, ні рейдерько-коломойське оточення, ні злагоджена робота всіх олігархічних каналів, ні "раптовий" перехід ментів на зелену сторону, ні цирк з аналізами на вживання наркотиків, ні навіть пряме фінансування спецслужбами роісії. НІЧОГО до уваги не береться. У відповідь на будь-який аргумент зеленувата з низькими розумовими здібностями викидає фрази і пояснення, котрі їм вклали в голови шарії-дубінські, про те, що це все задум путєна як врятувати матку свинарчуків. Люди ж розумніші просто вмикають Беня-патріота і Ротердам.
Роки планомірного і багаторівневого програмування у напрямку "влада-бариги-бізнес на крові" дає свої результати. Це вже просто ВІРА! Пам'ятаю свої розмови у ранній юності з глибоковіруючою людиною, котра намагалася мене навернути до релігії. На всі мої критичні питання чи зауваження відповіді були або недолуго-смішні, або просто - треба вірити! Ось тут те ж саме, один в один!
Питаю у недурної людини сьогодні, - ти ж розумієш, що вам навіть нічого конкретного не обіцяють, вам же ж навіть не буде до чого причепитися потім, як зараз до Порошенка із закінченням АТО за 2 тижні і продажем власного бізнесу!? А він, - хуже уже нє будєт, нужно веріть в лучшєє! І я в аує...

Від себе: на захист церковних пастирів, про яких пише автор, зазначу:  вони просто чесно казали, що релігійний вибір-це справа виключно віри. Релігія й не прендує на раціональні  доведення свої положень. А от зелено-зазомбовні дурні, начебто, претендують, але не спроможні продовжувати змістовну дискусію бодай 2 хилини. Тобто демонструють релігійне ставлення до питань, що лежать  поза релгійною цариною.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments