emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Шановний пане Бригинець!

Я людина, яка дуже сприяла Вашій перемозі на виборах. Повірте мені, я загітував голосувати  за Вас не менш як 20 виборців. Я не дуже добре знав Вас, але те, що я знав, було вельми привабливе й позитивне.  Проте, агітував я зовсім не через це, а тому що Ви були єдиним кандидатом від ОО. Тому, я маю моральне право висловити Вам своє незадоволення публікацією Вами в Вашому блозі цього матеріалу: 

http://blogs.korrespondent.net/celebrities/blog/14k/a88275

Ви наводите вражаючий список діячив культури, які Вас висунули на голову Комітету. Важко повірити, що всі ці люди зробили це одночасно й спотанно. В мене немає сумнівів, що Ви або Ваші прихильники проводили спеціальну кампанію по збиранню цих підписів. Віддаючи належне Вашій спритності, все ж зазначу, що в проведенні подібної  кампанії міститься певне лукавство, бо підписанти, напевно, оцінювали Ваші чесноти та здібності, як такого, а не у порівнянні з Вашим конкурентом на цю посаду паном В.Кириленко. Отже, ви провели певну маніпуляцію, намагаючись представити підтримку Вас як такого, у якості підтримки Вас проти Кириленка.  Мені здається, що Ви використали заборонений прийом у бороьбі за посаду. До того ж,  вказаних митців ми не обирали у ВР, й не зрозуміло, чому їх голос, взагалі, має братися до уваги. 

Також, здається примітивною  демагогією Ваше твердження, що пакетне голосування, то не є демократія.  В умовах коаліції, якою є ОО, пакетне голосування- це спосіб забезпечити конструктивну роботу та зберігти демократію. Відмова від пакетного голосування це шлях на руйнацію  коаліції, яка будується на певних домоаленностях. Відповідно, відмова від пакетного голосувння може дуже нашкодити справі демократії в нашій країні.   Також, я категорично засуджую Ваші наміри не дотримуватися принципу солідарного голосування за кандидатуру Кириленка. Це вже шлях до зради та "тушкування". 

Ви наголошуєте, що Ви не прагнете посади, що Вам  важлива справа. Але це кажуть геть усі політики на протязі всієї історії. Пан Кириленко теж, мабуть, таке каже. Це  блюзнірство, й ніхто цьому не вірить.  Хоча я схильний вам вірити, що ви щиро вболіваєте за справу й авто та кабінет вам не потрібні. Але, змагаючись за посаду, варто дотримуватись певних правил й не виносити внутріфракійні тертя на загал. Це теж дія на шкоду демократії. Можна виносити сміття з хати лише, коли мова йде про якісь принципові для всіх виборців справи. Ваше обрання головою Комітету, такою не є, при всій повазі до Вас.  
Subscribe

 • Символ невдячності

  Валерій Прозапас 16 ч. · Да, до речі - річниця безвізового режиму з ЄС. Як символ невдячності, на жаль.…

 • Найбільша небезпека на сьогодні

  Карл Волох 3 ч. · Розслідування Біллінгкат про те, що російського письменника Бикова отруїли ті самі…

 • Знову про безвіз

  ВАТА ШОУ 6 ч. · Безвіз. Пам'ятаю, як Пороха тролили різні "діячі" відеонарізкою його обіцянок…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments