emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Стоп ЗеРеванш! Польові дослідження. Репортаж.

поки я роздавала листівки Відсічі на Майдані - ви тут всі зацінювали признання Ткаченка, що 1+1 не інформаційний, а коломойський, або мізкомийський канал:)
По листівкам: я б оцінила все, як 60 на 40 поки, на жаль, не на нашу користь.
Я все хотіла посра... поговорити з зелеботами, а то вони мені щось не попадаються в оточенні.
От, нарешті вдалось.
Ет, в оффлайні те саме, що в онлайні - це люди, які далі свого носа нічого не бачать, люди з низькою самоідентифікацією, або ж люди, яким запудрили мізки пропаганда. (Петру Олексійовичу чи кому там ще треба було 4 роки розказувати, що робиться, бо люди елементарно не усвідомлюють змін, навіть якщо їх бачать).
З деякими останніми говорити можна.
Є безжурні зелеботи - це молодь. Основний мотив: "а побачимо, що буде". Ці контактувати не хочуть. Є агресивні і ці навпаки: какой он наркоман? тьі сам наркоман! вьі за дєньгі стаітє! Майдан стаял за Парашенка! я там бьіл і всьо відєл! А што в Донєцкє - ані жівут ні хужє нашєго! У одного був тонкий розрахунок: ми його виберемо, через пів-року буде Майдан і все (держава) зруйнується. До основан'я.
Агресивні - це люди старшого віку - дядьки і тітки.

Чергувало пару журналістських пар - чекали, як грифи, якогось шкандальчику. (і всі цікаві, між іншим, пропустили, бо коли були - то все було практично тихо-мирно).

По нашим. Це були всі, як один приємні люди. Прямо забуте відчуття Майдану. При чому і справді з Майдану: підійшов хлопець з 16 сотні Майдану, який мене впізнав: мені знайоме ваше лице - ви ж були в Межигір'ї? (отой знаменитий візит до Януковича в грудні 13-го) - взяв листівки, збирався їх роздати студентам.
Підійшов похилого віку чоловік, зігнутий з паличкою - вимушений переселенець - приїхав аж з Боярки, теж взяв багато листівок і йому, видно, хотілось поговорити з своїми.
Підходив воєнний: на передовій всі за Порошенка.
Підходили люди старшого, середнього і студентського віку. Деякі записувались поволонтерити.

Підходили люди різного віку і різного статку і нехай мене вибачають зебіли, але кількісно людей інтелігентних і думаючих на нашій стороні більше.

Найдовша суперечка була з пацанятами з Нацкорпусу. Вони, до речі, не агресивні, деякі за Зеленого, деякі проти, але й проти Пороха (дуже підірвав позиції Пороха скандал з Укроборонпромом, данке Денису Бігусу за маніпуляції). Але з ними можна було говорити і дещо навіть доходило - принаймі задумались. Взагалі полеміка наживо має недоліки - важко підкріпити свої аргументи доказами і посиланнями:). Але з нашого боку був дуже хороший полеміст такий собі Руслан.
Давала коротесеньке інтерв'ю на Прямому, а поскільки замерзла, як цуцик - то якраз в момент прямого включення з носу потекло і прийшлось його терти характерними жестами. Враховуючи, що якраз в цей час говорила про наркоманство, то це поєднання мене сильно розсмішло, хоча на обличчі вдалось зберегти серйозний вид.
Дякую всім за компанію - в Відсічі дуже приємні люди.

Subscribe

 • Повторення сюжетів

  Карл Волох 2 ч. · Цю картинку 2013 року, мабуть, не забуду ніколи. - Я ще не вирішив. - резюмує брифінг…

 • Цікаве кіно буде

  Валерій Прозапас 3 ч. · Свято триває - вийде розслідування про схеми виводу фірмами Зеленського і Шефіра…

 • Послесловие от Тани Адамс

  Tanya Adams Привет, котятки! 📌 «Нибамбит!», сказали у позитивных блогеров Подоляка и их многочисленных аккаунтов с ромашками на…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment