emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Чи припустимо видурювати голоси обманом?

Що мене дивує - практично всі, від депутата Лещенка до депутата Березенка, кажуть що Зеленський уникає спілкування з публікою через те, що йому це технологічно невигідно, бо в його виборців протилежні очікування від Зеленського, і озвучування ним будь-яких позицій неминуче руйнуватиме очікування принаймні частини його виборців.

Але при цьому практично ніхто не робить наступного кроку в своєму аналізі. Це не просто технологія, типу формулювання меседжу на бігборді чи вибору між концертом та мітингом, чи вибір влучних слоганів. Це - свідомий обман. Мухлювання. Не йдеться про обіцянки, які складно виконати (що зазвичай даються виборцям кандидатами), йдеться про завідомий обман принаймні частини виборців, бо відомо заздалегідь - неможливо піти водночас і праворуч, і ліворуч.

Наскільки таке мухлювання, отримування голосів внаслідок обману, є припустимим взагалі - хотілося б почути обговорення саме цього, а не просто констатацію "це в них така технологія".

При тому що чимось іншим, окрім цього обману, голоси, як виглядає, практично й не здобуваються. Істотна, щоб не сказати "левова", частка голосів видурені мухлюванням - наскільки це припустимо..?

Петро Порошенко
‏Verified account @poroshenko
Частина виборців Володимира Зеленського прагнуть повернення в СРСР. Мені з ними ідеологічно не по дорозі. Але я поважаю їх вибір. Частина - сподіваються, що за мовчазною згодою підуть до ЄС та НАТО. Це означає обман виборців

===
- в нас якось так прийнято легко ставитися, ну обман, подумаєш.

це ненормально, обманювати - це дуже недобре, це негідно і неприйнятно.

і на це має існувати не лише моральна, а й правова відповідь, якщо в суспільстві все гаразд з законами - в ньому не має бути місця масовому обману виборців, навіть закамуфльованому.

Subscribe

 • Мост над бездной

  Виктор Трегубов Итак, Крымский мост. Что это значит для украинцев, россиян и для самого Крыма. #Трегубов Вчера по Керченскому мосту…

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment