emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Портнов в команді Зеленського!

Портнов в команді Зеленського!

Щоб було зрозуміло, що це не передвиборчий «чорний піар», я прикріплю своє розслідування 2015 року. Справа в тому, що з так званими «новими обличчями» в команді Зеленського, я стикнулася в жорсткому конфлікті ще в 2015 році, бо саме ці особи, що крутяться навколо Зеленського нині, тоді блокували конфіскацію грошей Януковича в держбюджет (через дискредитацію відповідного законопроекту в соцмережах та в інформаційному просторі країни, вони тоді переконали нормальних депутатів та активістів, що не треба підтримувати конфіскацію… я тоді порвала з багатьма друзями). І відповідно приклала всі сили, щоб дізнатися про корінь такої несправедливості. Ще тоді з’ясувала, що ніякі вони не «нові обличчя», а агенти старого лиходія Портнова.

Зокрема, тут мова піде про Андрія Богдана - активного діяча «нової» команди Зеленського, який в часи Януковича був головним антикорупціонером Уряду Азарова. В цьому дослідженні ви знайдете документальне підтвердження, що він з Портновим - одна команда і отримували фінансування з одного джерела.

До речі, в 2015 році мене ніхто не хотів чути. Навпаки мене обливали брудом за це дослідження не лише свої та чужі, а навіть мої виборці, які дозволили собі задурити голову тим, що конфіскація грошей Януковича це погано і ті, що боряться за неї – погані. В результаті цього ми дійшли до такої ганьби, що тепер Портнов пропихає для України свого Президента.

Отже пропоную перечитати мій блог 11.12.15 і оцінити надані там докази. Можливо комусь це розкриє очі.

https://censor.net.ua/…/portnov_kontrolyu_protses_nepoverne…

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • 50 звилин

  Валерій Прозапас 1 ч · В 50 хвилинах інтерв'ю Порошенка більше сенсів та відповідей на…

 • Лякалка

  Сергей Высоцкий 22 ч. · Тобто, ви зрозуміли що це за державний переворот за участі Ахметова? Це…

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments