emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ображені по-життю

От я бачу, що не вміють чомусь «переможці» радіти перемозі. Та що ж з вами знов таке?

Ні, ну вас разюча більшість, аж 75%, ви всім нам обрали, на радість собі, кого хотіли. І чому ж вам не радіється? Ні, ви бігаєте і жовчно серете по коментам, задаєте якись питання «а шо ви зробили за ці 5 років, шоб такого не було?» і такого ж рівня, пишите якись злобні манипулятивні статейки про «снобів і еліту», яка складається з тих нещасних 25%, та висуваєте тій меншості претезію за претензією. Борци ви наші за права меншин. Короче, ніяк не уйметесь, чомусь.

Та вже відкоркуйте шампаньолу, дайте салют з пиротехніки, спойтє чтонібудь хором. Щось бодьоре. Пісню з «95 квартала» якусь зажигательну. Так ні. Якась у вас нервозна атмосфера. А коли ви така потужна більшість, то це дуже помітно.

А я вам скажу чому. Бо відчуваєте, що насрали ви в загальному ліфті. Звісно, що в знак протесту. Так у вас протест виразився. А їхати нам в ньому разом. І вам теж, голубчикам. Протестантам нашим. А прибирати лайно прийдеться, по- любому. І вже хочеться перекласти відповідальність за прибирання вашого лайна на інших. Так воно у вас і спрацьовує. Тому і нервозитесь. Ну і, що дебілами вас вважають- то теж неприємно для гордості. Образливо. Правильно я казав, що ви ображені по-життю. То ваша рушійна сила, що ви зараз в черговий раз і доказуєте.

А люди, яких я поважаю, мислять тверезо і логічно, з гумором і позитивом. Не ниють, не впадають у «всепропальство» і ще і вас стебуть. Причому нехотя і спустя рукава. Так, на полбубочки.

Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments