emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Андрій Богдан. Уособлення шизофренії Зе електорату.

У Андрія Богдана є жирнючий конфлікт інтересів, і з цього випливають серйозні висновки не тільки і не стільки про Андрія Богдана, як про пана Зеленського.

В пана Богдана конфлікт інтересів саме як в адвоката, безвідносно до держслужби.

Він консультує Коломойського, який судиться проти НБУ за Приватбанк - у справі, яка має стосунок до безпеки та зовнішніх стосунків України (співробітництво з МВФ, фінансова стабільність - все це безпекові та зовнішньополітичні питання, і вони залежать від розгляду справи про Приватбанк).

І консультує Зеленського, який вже обраний на посаду, на якій він головний відповідальний за безпеку та зовнішньополітичні питання.

Він консультує Коломойського - як виграти в НБУ, маючи внутрішню інформацію про обраного Президента та його заплановані кроки в царині безпеки та зовнішньої політики.

І він консультує обраного Президента - маючи внутрішню інформацію про дії Коломойського у справі про Приватбанк, яка впливає на безпеку та зовнішньополітичні стосунки.

Порядна людина мала б відмовитися від обох таких клієнтів, щоб не виявитися в ситуації, коли використовуєш на користь одного клієнта проти інтересів свого (навіть екс-)клієнта інформацію, отриману про нього, коли йому радив.

Нормальний клієнт мав би відмовитися від послуг такого радника, як тільки б дізнався про те, що той радить іншому. Про що в нашому випадку було відомо заздалегідь, тобто завжди.

З того, що адвокат не відмовляється від представництва через конфлікт інтересів, а клієнти не відмовляються від послуг адвоката, можна зробити тільки один висновок: інтереси обох - Коломойського і Зеленського - не конфліктують, вони грають разом, в одній команді.

Виходить, що Зеленський - людина, яка безпосередньо за посадою впливає на формування керівництва НБУ (подає подання на призначення і звільнення голови НБУ, призначає на посади та звільняє з посад половину складу Ради Національного банку України), які повинна перейматися інтересами українців, проблемами безпеки, що виникнуть внаслідок ренаціоналізації Приватбанку - підтримує позов Коломойського проти Приватбанку.

Можна сказати й ширше - оскільки ані адвокат, ані сторони не вбачають конфлікту інтересів, а інтереси держави (главою якої обрано Зеленського) в загальному випадку будуть суперечити інтересам конкретного бізнесмена за визначенням - з цього випливає, що Зеленський є просто агентом Коломойського (в прямому сенсі слова - просто провідником його інтересів). Іншого пояснення відсутності конфлікту інтересів побачити, мені здається, неможливо.

===
– (Х. Б.) Досі незрозуміло, яку функцію ви виконуєте. Ми з вами сьогодні зустрічаємося як з ким? Назвіть свій статус у команді Володимира Зеленського.

– У мене як в адвоката професійно підписаний з ним договір, точніше з політичною партією "Слуга народу". Він підписаний давно, після Нового року, на початку січня.

– (Х. Б.) Тобто ваш офіційний статус – це юридичний радник?

– Адвокат. Щоб ви зрозуміли суть, адвокат надає поради не тільки щодо судів чи кримінальних справ, а в усіх сферах життя суспільства.

Ви в мене як в адвоката можете питати, як правильно одружитися, як забезпечити дітей, як правильно оформити свої гроші, нерухомість, як правильно вести політичну кампанію, як правильно робити соціологію, які погляди суспільство очікує від того чи іншого лідера. Мільйонний спектр різних питань.
...
– Я є адвокатом в одній справі Ігоря Валерійовича Коломойського, тому я не можу коментувати ті чи інші його погляди.
....
Саме там я познайомився з губернатором, саме там ми якось зійшлися в плані спілкування. Потім я був адвокатом Корбана. Потім я вже став адвокатом Коломойського.
.....
– (Х.Б.) До речі, ці справи, де ви є адвокатом, стосуються "Приватбанку", наприклад?

– Так. Я веду справи, пов'язані з "Приватбанком".

– (Х.Б.) Ви не вважаєте це конфліктом інтересів у нинішній політичній ситуації? Це ж б'є по іміджу Володимира Зеленського?

– Те, на що ви натякаєте, я багато зараз чую від усіх – "а що, як я піду на державну службу?" З моменту, коли я йду кудись на роботу, моя адвокатська ліцензія призупиняється. Як тільки я звільняюся, вона поновлює дію за моєю заявою.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • 50 звилин

  Валерій Прозапас 1 ч · В 50 хвилинах інтерв'ю Порошенка більше сенсів та відповідей на…

 • Лякалка

  Сергей Высоцкий 22 ч. · Тобто, ви зрозуміли що це за державний переворот за участі Ахметова? Це…

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments