emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Жодних ознак процесу навчання

Виглядає розмови про те, що Зеленський збирається "вчитися державним справам" - просто неправда.

Нема ніяких ознак того, що він хоч чомусь вчиться або збирається вчитися. За ті місяці, що вже минули, він нічому абсолютно не навчився, і не виглядає людиною, яка зараз чомусь вчиться. При тому, що класичним придурком він напевно не є, - швидше за все, це пояснюється тим, що він нічому вчитися не хоче і не збирається.

Отже, Зеленський, судячи з усього, бачить себе президентом типу якогось німецького чи ізраїльського - просто внесе всі кандидатури, які йому порадять внести (ті, хто є на його думку добрими радниками), і на цьому вважатиме свою роботу, за великим рахунком, виконаною. Ну і всякі церемоніальні функції виконувати - для цього, очевидно вважається, досить мати акторську майстерність і вміння невимушено вести світські бесіди.

Це, теоретично, могло б бути одним з варіантів норми, але є одне "але" - за нашою Конституцію йому надані повноваження, які треба виконувати особисто, і з ними в такій моделі будуть проблеми - а вони як раз нам зараз дуже важливі, так випадково трапилося:

"3) представляє державу в міжнародних відносинах, здійснює керівництво зовнішньополітичною діяльністю держави, веде переговори та укладає міжнародні договори України"

" 17) є Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил України....здійснює керівництво у сферах національної безпеки та оборони держави;"

" Президент України не може передавати свої повноваження іншим особам або органам."

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment