emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелений терор?

Вже вдруге в заявах (від) Зеленського згадують кримінальні справи, якими він погрожує оточенню Порошенка (перша була - про російські паспорти, друга - сьогодні, про "фейки від оточення").

Це при тому, що кримінальні справи проти оточення Порошенка вже порушені - недоброчесним прокурором Куликом, проти тих, на кого вказав Коломойський, за справи, які не мають стосунку до їхньої роботи чиновниками з Президентом Порошенко.

За даними моїх джерел , це невипадкові заяві. Йдеться про втягування Зеленського - його непорядними соратниками - в політично-вмотивовані кримінальні переслідування. Революційна риторика про "переслідування корумпованого злочинного оточення Порошенка", яку підсовують під руку Зеленському, накладається на реальне переслідування в процесі зведення рахунків - з одного боку, рахунків Коломойського за Приватбанк, з іншого боку, рахунків "старих еліт" за відсунення від годівниці. Таким чином ці переслідування легалізуються "на найвищому рівні".

Як наслідок -- ще до складання присяги Президент-"нове обличчя" виявиться залученим в старе лайно, в участь в політично-вмотивовованих кримінальних переслідуваннях.

Татьяна Фещенко Ну, про "втягування" я б не казала. Це не втягування, оскільки воно може статися у разі наївності і і неінформованості особи, що виграли вибори (ОВВ). Не повірю, що ця ООВ перебувала у вищезгаданому стані. )) Ми маємо реалізацію заздалегідь розробленого плана, у якого дві мети — помста і "ублаженіє" електорату, що мріяла про відрубування рук".

Chacha Shushuridze а я не сумніваюся що ОВВ дуже наївна і мало що в чомусь розуміє

Татьяна Фещенко Chacha Shushuridze еее... остолбенела с открытым ртом! Нічого складного в розумінні плану, про який я написала, немає. Він доступний навіть голойбородьке, тьху... отой ОВВ, з його специфічним криворізьким інтелектом. Прийняти або відкинути цей план — проблема лише совісті і знання законів. У наявності як першого, так й іншого ОВВ підозрювати не можу. Отже, таки план... )

Від себе: взагалі,оці обіцянки репресій були головним змістом кампаній  всїх кандидатів окрім Пороха. До речі,одним з головних закидів з боку нардних мас  Порошенку було те, що він не розгорнув конвейер репресій. Питання: "Чому Аметов ще не сидить?" лише один з прикладів. Вимога проведення судової реформи у  багатьох зводиться до створення сталінського типу швидких судів над тими, кого народні маси вважають корупціонерами. Плани заохочення стукацтва (10%)- з тієї ж опери.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • ОБРАЖУНКА

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 13 ч. · ОБРАЖУНКА Чим довше триває президентський термін Зеленського,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 8 comments