emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Пролетарська революція і як з нею боротися

Люди, які  аналізують причини того,  що відбулося 21  квітня, переважно знаходять їх у застосуванні якихось диявольських політтехнологій, що промили мізки 3/4 виборців. Бачуть ці технології  у наклепництві на Пороха, що лунало цілодобово по більшості  каналів ТБ. А політтехнологи Зе, займаючись саморекламою, розповідають про геніально винайдені ними  магічні схеми постачання окремиих месиджів  до цільовиих груп.

Як на мене, все це повна маячня. В будь- якій демократичній країні лайно льється на владу  потоками зі всіх змі.  І ніяких чарівних схем постачання  інформації  не існує. То політтехнологи собі просто ціну набивають.

А відбулося наступне.
В країні більшисть населення є носіями пролетарської етики, яка силою насаджувалася тут комуністами впродовж життя трьох поколінь. Важливими елементами такої свідомості є вороже ставлення до вільного ринку й сприйняття державного рабства у якості етичноого ідеалу.  Будь яке відхилення від державного рабства-це щось погане ("наживаються", "бариги" етс). Моральним орієнтиром є людина, яка нічому не вчилася, й, відтак, змушена заробляти на життя важкою та низько оплачуваною працею. Отакі люди складають сакралізований вічноправий та вічнонещасний нарід.
Носїї подібних переконань навіть  не те, що так думають, вони так відчувають. Свої персональні невдачі  вони пояснюють власною високою моральннстю, а успіх інших -їхнью аморальність й, навіть, злочинністю.

Отаку публіку, попри суттєву різницю між цими людьми у поглядах на все  інше, Зе Команді вдалося згуртувати за допомогою примітивної популістської утопії "Слуга народу". Тут нічого нового немає. Рівно те саме зробили більшовики 100 років тому. "Зелені" від "червоних" віідрізняться лише більшою  технологічністю. Замість товстих томів графоманського словоблуддя класиків марксизму- ленінізму , використаний легкий для сприйняття телесеріал.

Що буде й що робити
Якщо б була впевнеінсть у збереженні демократії й не було   війни,  то можна б було особливо не хвилюватися. Утопісти б швидко сіли у калюжу й безславно собі пішли  з влади, а громдяни отримали б важливий урок, щеплення проти утопій. Але утопісти зазвичай добре розуміють, що їх чекає швидкий провал, й починать масові репресії, аби знищити будь- яку опозицію до того моменту, коли їхня безпораднсть стане очевидною.

Ось на протидії такому сценарію й варто зосередити зусилля опозиції. Складність полягає в тому, що репресії будуть здійснюватися під популярним гаслом "Боротьба з корупцією". Це дуже зручне гасло для полцейського свавілля, бо в нашому суспільстві можна за бажанням звинуватити у корупції будь-кого. Саме на цю особливість слід звретати увагу співгромадян: вчора прийшли за Іваном, який, гад такий, оптимізував податки через ФОПи, а затра прийдуть за тобою, бо ти ж зарплату у конверті отримував.

Ефектива протидія репресіям
можлива за умов координації зусиль. Потрібно оцей елітарний клуб БПП  перетворити на справжню партію  з місцевми осередками й активістами. Є шанс залучити велику кількість людей з тих  25%. Якщо то буде, скажімо, мільйонна партія свідомих активних людей, це гранично ускладнить проведення репресій. Одночасно, слід бути гнучкими й конструктивними й пропонувати владі підтримку у всьому, що стосується війни.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments