emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Смотри, что будет дальше

Смотри, что будет дальше.

Проблема комунікації молодого зеленого презика в тому, що його передвиборча кампанія, хоча й не містила жодної обіцянки стосовно курсу держави, дала виборцям всі обіцянки одночасно. Люди голосували, щоб він знизив податки, збільшив видатки, зменшив видатки, підвищив та понизив все одночасно, а головне - закінчив війну з нашим братнім російським народом, та безкомпромисно домовився з Путіним, але ні в якому разі не домовляючись.

І може здатися, що ситуація безвихідна. І я теж деякий час думав, що така вона і є. Але потім я згадав, що я професіонал, і почав думати. І виявилося, що нічого безвихідного в ній немає.

Він просто продовжить в тому ж самому дусі. Буде дробити спікерів та канали комунікації. А сам буде максимально неконкретний. Вчорашня заява щодо того, що в нас єдине спільне з РФ - це кордон, це помилка, вони через деякий час її зрозуміють і виправлять, і більше конкретних заяв особисти від нього не буде.

А будуть різні спікери для різних цільових. Буде спікер для вати, який буде розповідати про діалог та примирення, якого патріотичні виборці презика будуть ненавидіти і з часом почнуть просто ігнорувати. Буде спікер для патріотів та добровольців, який буде розповідати відповідні тезіси, а ватні виборці презика будуть його ненавидіти і з часом почнуть просто ігнорувати. Буде ліберальний спікер, буде соціалістичний. Перший буде казати про ПнВК, другий про регулювання цін на цибулю. Єдине, в чому всі ці спікери будуть перетинатися - в покладанні провини на попередників.

А рулити будуть Аваков та Коломойський. І до рішучих заяв спікерів та навіть до заяв Зеленського це не буде мати жодного відношення.

Жодного рецепту протистояти цьому немає. Як з вокзальним фокусником. Не дивися на його руки, не слухай, що він каже, не звертай увагу на феєрверки. Тебе має цікавити виключно твій гаманець. Зрештою, якщо твій гаманець цікавить всіх на вокзалі, то й тобі варто звертати увагу саме на нього.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment