emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Амеби вимагають

Не хотіли нормального президента, бо в нього Ліпєцька хвабрика і це торгівля на крові.
Отримали презедента, який отримує гроші з кремля, з якого ржуть і насміхаються бдлани з Тагіла, коли він рже з України, мови, культури і українців

Не хотіли нормального президента, бо він багатий, в нього успішний бізнес, що платить мільярди податків і на сотнями мільйонів вимірюється благодійність.
Отримали презедента, який збриває чорне бабло на корпоративах олігархів за 30% ціни купляє в них особняки, працює через кіпрські офшори, всі фірми якого збиткові і навіть не знає яка ставка оподаткування в Україні

Не хотіли нормального президента, бо президент не має мати бізнесу, незважаючи на те, що свій бізнес він віддав в траст всесвітньо відомій американській компанії.
Отримали презедента, який у не зовсім законний спосіб передав свій бізнес пасанам с района, щоб порулілі поки його нема.

Не хотіли нормального президента, який боровся з олігархами.
Отримали маріонетку олігарха, яка кричить, що всім треба подавати декларації, заробітчани мають платити 5% податку на все зароблене за кордоном за всі роки, а ЄСВ треба знову підняти до рівня як то було за янека.
При цьому нуль претензій до олігархів...

А тепер замість того, щоб подивитися як це чучало буде виконувати обіцянки і знижувати тарифи, підвищувати пенсії і садити олігархів, ці амеби вимагають ще й дати йому можливість сформувати більшість в ВР.

Subscribe

 • Впервые

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 4 ч. · Глава МИД Кулеба по итогам заседания СНБО с пафосом заявил,…

 • Крекс, фекс, пекс!

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment