emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Вакарчук- вперед!

Щодо Вакарчука. І не тільки.

Я був противником того, щоб Вакарчук йшов в президенти. Бо він не може виконувати функції лідера держави, як і обрана табуретка.
І тоді я казав, що він має можливість зібрати команду і спробувати себе на парламентських виборах.

Зараз я готовий це повторити. Більш того, сказати, що це буде чесно по відношенню до всіх.

Це буде чесно і послідовно по відношенню до самого Вакарчука, який прагне себе реалізувати в політиці, але пожертвував своїми амбіціями на президентських виборах.

Це буде чесно по відношенню до всякого роду номенклатурних мародерів типу аталотія і цього другого смешного, які 25 років грабували і допомагали іншим грабувати Україну, а потім раптом на старості років стали реформаторами, які зможуть.
І тут саме той момент коли можна сказати 'а я казав'. Бо 'а я казав', що аталотій це гидливе сцикливе злодійкувате брехло, а ви казали що ні, він чесний, що це наговорюють, нічого він не грабував, не продавав. Але перше що прозвучало з брудного рота його 'міністра оборони' - це словоспооучення про 'продаж надлишкового майна' і про те, що захищатися на Азові нам не треба.
Тому те, що Вакарчук їх поховає - це просто прекрасно.

Це буде чесно по відношенню до недороблених реформаторів з самопомочі, які всі 5 років продукували лише брехню, шизу і мракобісся, а в кінці почали відкрито топити за зелену шмарклю.
Тому те, що Вакарчук їх поховає - це просто прекрасно.

Це буде чесно по відношенню до молодих проектів, бо їх життєздатність буде залежати від того наскільки вони живі, нові, оригінальні по-справдньому і зможуть бути конкурентними баблу, наскільки швидко вони можуть розвиватися і бігти вперед. А хто казав, що буде просто і що легко бити нерухому грушу?

Це буде чесно по відношенню до Порошенка, який для того, щоб йти далі і вигравати має показати 'я вас почув' наочно, бо ніякі косметичні зміни і праймеріз вже не допоможуть, якщо не змінити світоглядний підхід до формування команди. І Вакарчук тут буде виступати хорошим стимулятором і лакмусом того чи зможе Порошенко і оточення чути і мінятися чи все залишиться по старому і буде 6%.

А що Зеленський? - А нічого! Бо це технологія і Вакарчук з нею не може і не зможе конкурувати. Бо його гасла перед першим і перед другим туром просто не заходили для зомбованих пропагандою, наколотих агресією і брехнею. Ну тобто, якусь частину протестних до Порошенка голосів киян і жителів обласних центрів центральної України Вакарчук відбере в Зеленського, але це не критично ні для одного, ні для іншого.

В цілому, я вважаю, що 'Похід Вакарчука' - це добре, бо романтичний недосвідчений дурник це таки краще ніж брехливі номенклатурні мародери, які прикриваються чесністю і реформаторством.
Тому бажаю Вакарчуку успіхів за 2 умов:
1) в його партіі не буде тушок у вигляді лещів та їм подібних. Власне, якщо будуть, то він сам себе і похоронить
2) якщо не зможеш набирати 5% - зливай воду, не розпорошуй голоси. Тобто, я буду нещадно хейтити Вакарчука з 3-4%.

Чи буду я його підтримувати і голосуввти за нього? - ні, звісно.
Як ви собі уявляєте це?
Як ви собі уявляєте, щоб правий консерватор (справжній, а не з тих, що програму лівакам пишуть і формують для ліваків кадровий резерв) міг підтримувати на політичних виборах аматорський хор незайманих гімназисток?
Я буду підтримувати партію Порошенка і дуже сподіваюся на зміни там, бо те що відбувається мені не дуже подобається. Адже зовсім скоро буде не до сміху. Зате я сподіваюся, що в наступному парламенті буде трохи менше тушок і зрадників, завдяки входженню туди Вакарчука і непроходженню власне цих партій.

Subscribe

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment