emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Секрет 73%, якого нема

Секрет 73%, якого нема

Те, що Порошенко був найкращим президентом з тих, що в нас були — доконаний факт. Асоціація, безвіз, томос і далі за списком. Навіть корупції в часи Порошенка було на порядки менше, ніж за попередників. Звідки ж тоді 73%? Ось що писав у 1856-му Алексіс де Токвіль про передумови Великої французької революції:

“Лише геній здатен врятувати державця, який візьметься полегшувати становище своїх підданих після тривалого гноблення. Зло, котре довго терпіли, як неминуче, стає нестерпним від однієї лише думки, що його можна уникнути. І здається, що зловживання, котрі зникають, лишень сильніше підкреслюють ті, що залишаються, і роблять їх ще більш пекучими: зло справді стає меншим, але відчувається гостріше... Найдрібніші прояви свавілля при Людовіку XVI здавалися більш нестерпними, ніж деспотизм Людовика XIV... Ніхто більше не стверджує, що у 1780-му Франція перебувала у стані занепаду — скорше навпаки, можливості її поступового розвитку були безмежні. Саме тоді і виникло вчення про здатність людини до нескінченного і безперервного вдосконалення. Двадцятьма роками раніше від майбутнього нічого не чекали, тепер на нього покладають усі надії. Заздалегідь малюючи картини нечуваного блаженства у найближчому майбутньому, уява робить людей байдужими до тих благ, котрі вони вже мали, і їх тягне до незвіданого”.

Це вам відповідь на всі питання про "унікальні" риси української народної душі, всемогутніх смм-ників і т.д.

Subscribe

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments