emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Як це працює в Україні

як це працює в Україні

англомовна газета Київпост опублікувала статтю з назвою "Poroshenko appoints 75 judges to Supreme Court, including 15 controversial", і це репостять іноземні експерти в контексті "ах, яка жахлива корупція", на висновках яких - в тому числі - виробляють політику іноземні уряди.

Нижче в тексті статті зазначено "The judges were selected by the High Qualification Commission of Judges and the High Council of Justice and then formally appointed by Poroshenko" - але цього вже ніхто не читає і не репостить.

Далі одна з основних претензій до цих суддів - "According to his official biography, in 1994 Benedysyuk was simultaneously a judge of a Russian court martial and a Ukrainian one. Russian citizenship was a necessary precondition for being a judge under Russian law, and Public Integrity Council members suspect he either used to have or still has Russian citizenship.

Benedysyuk denied having been a Russian citizen, but failed to clarify when he received his Ukrainian citizenship or explain how he could be a judge in Russia without having Russian citizenship"

- це каже журналіст Київпост, але як само він дізнався, що Бенедисюк не пояснив, як він зміг бути суддею в Росії без російського громадянства?

в коментах лінк, де Бенедисюк докладно пояснює, як він міг бути суддею в Росію без російського громадянства, але журналісти вже який місяць продовжують робити вигляд, що вони цього не знають

Subscribe

 • Чаус Шредінгера

  Сергей Высоцкий 2 ч. · Чаус Шредінгера Президентство Зеленського - це вже не «Свати». Це…

 • Хоч паржьом...

  Volodymyr Omelyan 3 ч. · Ось і Чаус «знайшовся» в романтичному українському селі з…

 • Горе -розвідники

  Карл Волох 2 ч. · А я ж казав, що тут вам не Москва й не Рязань, і що жоден дурень у спецслужбах не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments