emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Пригоди голови НАБУ

10 травня 2019 року директора НАБУ Артем Ситник був викликаний на допит до Генеральної прокуратури з приводу свого новорічного відпочинку в мисливському господарстві «Поліське-Сарни», яке знаходиться в селищі Страшевому Сарненського району Рівненської області. Допит був спричинений тим, що апаратура негласного зняття інформації, встановлена в будинку відпочинку «Поліське-Сарни» записала, як Ситник розповів за святковим обідом своїм товаришам по чарці, що в 2016 році він опублікував на сайті НАБУ «чорну бухгалтерію Партії Регіонів» про виплати грошей Полу Манафорту з метою спромпрометувати кандидата в президента США Дональда Трампа й допомогти кандидату в президенти США Гілларі Клінтон. Окрім того виявилось, що Ситник регулярно відпочиває в цьому мисливському господарстві, але жодного разу не заплатив ані за себе, ані за друзів, яких привозив з собою – розваги борців з корупцією оплачував такий собі Микола Надейко з Рівного.

Більш того, співзасновником мисливського господарства «Поліське-Сарни», де регулярно «на халяву» відтягується Ситник, є Акіменко Андрій Павлович, відомий як права рука й бізнес-партнер кримінального авторитета «Чеби», себто Олексія Чеботарьова – «спиртового короля», що перебуває в розшуку за підозрою в організації викрадення та катування Ігоря Луценка й Юрія Вербицького в січні 2014 року. Акіменко недавно допитувався в Бориспільському міськрайонному суді Київської області по справі викрадення Луценка та Вербицького й доки проходить по справі свідком, хоча наявна інформація, що саме він керував «тітушками».

На допит у Генпрокуратуру Ситник прийшов, але давати свідчення прокурору відмовився й зажадав написати власноручні пояснення, на що йому, мовляв, потрібен час. Усіляко вітаючи це мудре рішення, хочу порадити Артему Сергійовичу при підготовці письмових пояснень скористатись своїми службовими повноваженнями й перевірити біографію людини, яка сплатила за його відпочинок кілька сотень тисяч гривень.

Річ у тім, що в 2005 році в Києві до 9 років позбавлення волі був засуджений громадянин, якого звали також Микола Надейко і який також родом з Рівного. На лаву підсудних цей Надейко потрапив через розбійний напад, вчинений 10 листопада 2004 року на громадянина Великої Британії Кірана Доунза, який проживав у Києві на вулиці Михайлівській, 24-а. Надейко працював у цього британця водієм і разом з двома подільниками увірвався в квартиру свого роботодавця й примусив його відкрити сейф, у якому зберігались 15 тис. доларів, а також забрав два мобільних телефони, коштовний годинник, куртку та автомобіль «Ленд-Ровер». Після чого британця, про всяк випадок, задушили.

Тому раджу Артему Ситнику перед наступним допитом запастись довідкою, що засуджений у 2005 році уродженець Рівного Микола Надейко і уродженець Рівного Микола Надейко, який оплачує розваги директора НАБУ – це різні люди. Також було б непогано, щоби Артем Сергійович умовив співвласника мисливського господарства «Поліське-Сарни» Андрія Акименка з бригади «Чеби» дати в Генпрокуратурі свідчення, що він не знайомий з директором НАБУ й не має жодного відношення до організації його відпочинку.

Subscribe

 • Бідолашне СБУ...

  Alex N Alex Noyt 4 ч. · Баканов заявив що Медведчук в Україні, але СБУ не в курсі де саме. А Козак вже втік…

 • 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ.

  Кирило Стельмашов 1 ч · Serhiy Grigorovich: 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ. ТАКЕ ВЕЛИКЕ, СКЛАДНЕ І КОНТРОВЕРСІЙНЕ…

 • Побажання

  Юрій Гудименко 1 ч · А тепер Єрмака.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments