emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Прастой парєнь с нарота і іканоміка

Прастой парєнь с нарота і іканоміка

Коли в соцмережах питаєшся в співрозмовників "Що в тебе вкрав Порошенко?" у відповідь, як правило, чуєш одне з двох: 1) "вкрав в мене 5 років", 2) істерику

Коли аналогічне запитання задаєш вживу і твій співрозмовник не має як з'їхати бо ти ска напористий, то у відповідь чуєш один і той же варіант: "А якби ти був на такій посаді, то ти би не крав?"

І в цій відповіді "зашито" все. Вся суть "мудрого наріду" де "чесних більше".
І в цій відповіді "зашита" іканамічна стратєгія" прастого парня с Кривого Рогу, яка сьогодні проявилася в проханні до банкірів знизити кредитні ставки. Пасани, ну хватіт жи барижіть, давайтє договорімся по пасанячому.

Потому що новоізбраний "парєнь с народа", бачить проблему просто.
Папєрєднікі просто слішком много воровалі. І єслі воровать меньше, то можно і по Привату щото там отдать Коломойскому і своіх пасанов не обідєть і іканоміку поднять до темпов роста ВВП 100% за 2 года і людям денег дать.

Бо ж "простой парєнь с нарота" не розуміє зв'язку між процесами, не розуміє, що для того, щоб ВВП росло з темпами 100% замість 3%, то треба щоб вся країна виготовляла продукції в 2 рази більше, а для того треба виробничих потужностей в 2 рази більше, а їх треба побудувати, або робочих рук в 2 рази більше, або ціни підняти в 2 рази більше не викликавши інфляції, тобто замість Таврій випускати Шкоди, замість ручних м'ясорубок - кухонні комбайни, замість дерев'яних піддонів - термостійку тару. Замість лінивих совків, які "ходять на роботу" і відбувають 8 годин - ефективних працівників, замість дундуків ВУЗи мають випускати інноваторів.
І це має бути в УСІХ вузах, на УСІХ підприємствах.
Тоді буде ВВП в 2 рази за рік рости.

Чи є передумови для цього? - Ні, нема звісно.
Тому все буде розвиватися так, як розвивається.
Тільки апетити в молодої каманди прастих парнєй з нарота куди вищі і присікати ці апетити нікому. А от стимулювати їх...

Ось така буде іканоміка в "Епоху грабунку".
Цікаво лише скільки протримаються істоти з засраними мізками, поливаючи лайном Пороха і папєрєдніків замість того, щоб бачити очевидне і спробувати хоч трохи змінити себе і свій совковий світогляд.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment