emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Порохоботам" незабаром доведеться рятувати Зеленського

7 ч.

Продовжуючи попередній пост і розкриваючи причини такого становища:

Лінія фронту проходить там, де сторони знаходяться в паритетних позиціях на той чи інший момент часу.

Завдяки дипломатичним талантам Пороха і пізніше Мінським угодам, які дали можливість відновити армію, лінія воєнного фронту проходить на 50 км. західніше східного кордону України.

"Завдяки" профуканій інформаційній складовій війни, лінія інформаційного фронту (який не менш важливий ніж воєнний) проходить по західному кордону України за виключенням невеличкого плацдарму у вигляді Львова та околиць.

І якщо хтось думає, що ці люди за Зеленського, що це 1+1 досягнуло такий результат, що це команда Зеленського така ефективна і розумна, то той хтось дуже помиляється.
Бо судячи з дуже багатьох факторів, російська пропаганда, яка поставила Зеленського на трон, за 2 місяці зможе його обнулити, якщо захоче і якщо він не піде на їхні умови, як це зробив Порох в січні 2015.

То дуже можливо, що якщо державні мужі не задумаються про інформаційну війну і будуть її й далі ігнорувати, то через півроку-рік то "порохоботам" прийдеться рятувати вже Зеленського, щоб врятувати країну від тих, хто сьогодні співає йому оди. Звісно, якщо він обере Україну, а не путіна.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments