emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Демарш НФ та розпуск Ради.

Фракція "Народного фронту" оголосить про вихід з коаліції у Верховній Раді.

За даними "Української правди", про це у п‘ятницю має заявити голова фракції Максим Бурбак.

За даними УП, зранку у п‘ятницю НФ провів засідання фракції за участі Арсенія Яценюка, де депутати одноголосно підтримали цю ініціативу.

"Зараз Бурбак все скаже, ви все зрозумієте. Проти нікого не було - виходимо з полегшенням", – зазначило джерело у фракції "Народного фронту".

Зазначимо: якщо "Народний фронт" виходить із коаліції, то голова Верховвстановлюєної Ради Андрій  Парубій повинен оголосити про запуск 30 днів для створення нової коаліції.

Тобто новий президент впродовж 30 днів не зможе розпустити парламент на підставі відсутності коаліції, тому що триває 30 днів для створення нової коаліції.
https://www.pravda.com.ua/news/2019/05/17/7215274/

Від себе: вочевидь, ніяких підстав для розпуску Ради Узеленські не мали й без цього демаршу. Коаліція існувала й жодних доказів протилежного у прихильників розпуску не було. Коаліційний уряд успішно працював,   закони у рекордних кількостях голосувалися більшистю, жодної кризи неголосування не спостерігалося.

Звісно, в умовах судової Бенесуели, Зекоманда  могла б отримати від якогось кишенькового суду абсурдну ухвалу про те, що коаліції немає, бо у судді немає  на руках документу, який встановлює, що вона є.  Тепер у судді буде документ, що коаліції немає рівно з 17 травня 2019. Отже, Рада має 30 днів, а відтак й всі пів-року.

В цих умовах розпуск буде мати документально підтверджені  ознаки державного перевороту. Я б дуже не радив Зеленському з цього починати.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 13 comments