emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

За сценарієм Путіна

Наймоторошніше усвідомлювати те, що цю деградацію передбачив Путін.

Тому після анексії та окупації витримував обструкцію цивілізованих країн та санкційний тиск, просто очікуючи коли українське населення вчергове доведе світу зневажливе ставлення до своєї ж держави.

Він прорахував "втомлених від війни", "зубожілих", "обурених мародерством", посполитих "найбіднішої найкорумпованішої країни" та їхню зрадливу "еліту" з її саботажниками і пристосуванцями.
І допоміг їм підсилити ментальне каліцтво меншовартості своєю пропагандою на українських же каналах і змі, діяльністю "активістів", "нових облич", "журналістів-розслідувачів", т.зв. "націоналістів" та іншого ручного непотрібу - їхніми ж руками прибрати державницький кістяк спротиву на чолі з Порошенком.

А одночасно підкуповуючи "найчесніших" європейських політиків, створюючи проблеми всьому світу і примушуючи його на співпрацю з собою, він довів, що по суті всі вони не набагато кращі за нього і даремно вірять у якусь стійкість та здоровий глузд народів - подивіться хоч на українців, як вони віддали шану своїм героям революції та війни.

В результаті замість складного, але сталого руху країни до інтеграції в сучасний світ, ми знову будемо шукати відповідь на питанння хто ми - держава українців або бунтівний улус Московії?

Subscribe

 • Стратегия для Вовы

  Печерский холм ​​ 📈Если вы еще не читали Национальную экономическую стратегию до 2030 г. авторства Кабмина Шмыгаля - искренне рекомендуем.…

 • Дайджест останніх звершень

  Валерій Прозапас 1 ч · Лише за кілька днів з'ясувалося: На дороги до курортів Коломойського було…

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment