emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Стадо вперто йде на загибель і веде за собою всю країну.

Стадо вперто йде на загибель і веде за собою всю країну.
Після того, як вони обрали некомпетентну табуретку, яка відверто брехала про кінець епохи бідності, брехні, жадібності і притягнула з собою заробітчан у вигляді коломойського, портнова і ригівської каманди, ці стадні істоти тепер на повну виправдовують портнова, виправдовують конституційний переворот.
Причому так нічого і не отримавши взамін.
І прагнуть поексперементувати ще й з новим парламентом, привівши до влади бойка-медведчука і невідомо що.
Причому прекрасно розуміючи, що мова йде про узурпацію влади і портянківське беззаконня, яке тепер можна виправдати даними якоїсь "соціології".
Мушу визнати, що янек - лох, міг би розстрілювати Майдан, виправдовуючись соціологією і спокійно царювати ще років зо 30-ть.

В мене мало питань до стада.
В мене питання до депутатів з так званого "проєвропейського крила" і до мажоритарників:
1. Чи усвідомлюєте ви, що вас хоче нагнути відвертий паяц-українофоб, який операється на ілітку янека? Який ніхера доброго не зробив для України (а навпаки) і піде з посади з ріками крові і реальним зубожінням?
2. Чи усвідомлюєте ви, що мовчазне жування лайна не личить членам парламенту у парламентсько-президентській республіці? Тим паче, що значна частина вас пройшла через Майдан, війну і вам точно не має бути ні за що соромно перед народом України і навіть перед стадом, яке захотіло зрєліщ. Чи усвідомлюєте ви, що мавчазне кивання головою дискредитує всіх вас?
3. Чи усвідомлюєте ви, що ви не для себе і не для своїх партій зараз маєте старатися і не за своє місце в списку і не за проходження в парламент, а задля держави. Бо чим легше і простіше ви змиритесь з узурпацією тим більше крові прол'ється, тим більше територій втратить Україна, коли янек-2 буде залишати посаду

Конституційний переворот, заробітчани з оточення Янека які повертаються до України, олігархи-втікачі, що повертаються до України, корупція шалених масштабів вже і зараз - це не тільки "заслуга" 30% стада, це ще й заслуга всяких потріотів типу гриценка, смешка, садового та іншого лайна, бо саме вони сприяли цьому максимально, саме вони переконали своїх виборців, що кращий вибір - це зеля.
І саме вони повністю розділяють все це беззаконня і нестимуть відповідальність за подальші дії і за кінець.

Трохи про зовнішню картинку:
- На інавгурацію ніхто з ключових партнерів не приїхав
- В Україну масово повертаються заробітчани. Не ті що хячать в Польщі та Італії, а олігархи і колишнє оточення Янека. Мабуть тому, що хочуть, щоб зеля відрубав їм руки.
- Кредитів МВФ не буде. Ідіоти хочуть погашати заборгованість за рахунок резервів. А звідки взялися резерви, якщо влада крала?
- Вчора в ООН ледь не підтримали рішення росії щодо мовного закону
- Повертають рф в ПАРЄ
- Заходу пофіг на те, що Зеля порушує Конституцію. Ось нарешті пророцтво Леща збулося
- США говорить про ворогів США в оточення зелі
- Путін не нападає. Вгадайте чому? А нафіг йому додатковий гемор, якщо все й так пливе в його руки?
Subscribe

 • Петро Порошенко для Gazeta Wyborcza

  Стаття Путіна не про історію. Це – політичний маніфест з погрозами сусідам «Історія є найнебезпечнішим витвором хімії інтелекту……

 • Диктатура

  Валерій Прозапас 8 ч. · Півтора роки без жодних доказів обмежено свободу Антоненка, Кузьменко та Дугар.…

 • СБУ написала явку с повинной.

  Юрій Бутусов 34 мин. · СБУ написала явку с повинной. Подчиненная напрямую президенту Украины спецслужба…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments