emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Брехня триває

Брехня триває

Cергій Іванов у "Праві на владу": "Юлія Володимирівна, наші колеги з порталу "Слово і діло" надіслали факт-чекінг. В квітні 2014 року ви закликали Петра Порошенко відкликати його звернення щодо двосторонніх переговорів з Росією. А зараз кажете, що потрібно їх вести. Що змінилося?".

Тимошенко у відповідь: "Дорогі друзі, змінився контекст. Тому що наша команда була з перших днів проти Мінського формату".

Уточнюю для Тимошенко: Мінські угоди (Мінськ-1) були підписані 5 вересня 2014 року. У квітні Мінських угод ще не було. Але така брехня не дивує. Згадую, як Тимошенко говорила, що спочатку були угоди, а потім Іловайськ. Так що тут нічого нового - все ті ж підходи, тепер уже в боротьбі за прем'єрство.

Від себе: Юля взагаліі втратила будь- який сором. Перед першим туром   вона  оголосила, що за президентства Пороха демократія в Україні зникла. Жодна медіашльондра у студії не запитала, чи їй більше подобалося у в*язниці?

Subscribe

 • У Кондратюка много разных записей.

  Печерский холм ​​ 🏛️Когда нам сообщают, что Зеленский уволил генерала Кондратюка, руководившего похищением судьи Чауса из Молдавии, нам говорят…

 • Булавоносний придурок

  Карл Волох 4 ч. · Півкраїни стояло на вухах після викрадення Чауса. Нехай великі канали й замовчували цей…

 • Артист

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 1 ч · Читаю свежую новость: "Зеленский ввел в действие указ СНБО…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments