emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Кадрова пастка

А якщо серйозно, то всі гучні кадрові призначення останнього тижня, від яких не тягне гірко сміятися - це лише ті призначення, які проходять за графою "залишити старих".

І це не від доброго життя. Я впевнений, що Зеленський теж не в захваті від власних призначень. І навіть Коломойський не в захваті.

Вони ж справді не хотіли б усюди розсаджувати своїх кумів, сватів, сценаристів та прибиральниць. Вони хотіли б міжнародних спеціалістів з бездоганною репутацією. Хоч кудись. Хоч одного. Хоч трошечки.

Але нема. І не взагалі нема, взагалі їх більше, ніж достатньо. А для вас нема. Ніхто не хоче в цю команду. Ніхто не хоче через рік розповідати, що насправді він не жулік, а технократ і хотів рятувати хоч щось. Всі розуміють, що люстраційній комісії це буде нецікаво.

І це і є головний і остаточний вирок цій команді. Що ви там казали? Лаура Ковєши та Марта Борщ? А що ми бачимо? Андрій Богдан? Коливан Стефанчук? Вікторія "Швєц напав на собаку Рябухи" Страхова? Андрій "робота на олігарха це не корупція" Герус? Окей, дякую, достатньо.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments