emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Опрацьована модель програшу у війні з Росією

Найбільший ризик приходу до влади команди Зеленського - це готова, опрацьована модель програшу у війні з Росією під гаслом "миру мир", з наслідками для ще одного-двох поколінь. Для цього потрібний лише ніби такий миролюбний крок – погодитись на прямі перемовини з «лідерами ЛДНР».

Ідеальний кандидат для такого сценарію. Всі попередні, до-президентські дискурси Зеленського і його команди були «малоросійськими». Жодної громадської активності під час Майдану, Криму, війни з РФ на Донбасі...

Жодних заяв щодо війни з Росією.
Натомість Свати, братні народи, сіли-випили на кордоні, «не выведете войска – выведем наших девушек», «Украина готова принять со всех сторон в любом количестве»…

Це не просто повторити текст. Цей текст треба погодити з собою. Ну от тут ти співаєш «Ще не вмерла Україна» - і поруч «готова принять со всех сторон в любом количестве».
Наказуєш бійцям, як Верховний Головнокомандувач, тримати оборону – і «российские войска просто отодвигают границу вперед»…
Ну жарти такі, які він із собою погодив.
Які у нас з вами підстави сподіватись, що його особиста позиція зміниться?
Жодних

То може, його спрямують вправні «нові люди»? Нові призначення це вочевидь показали. Хто там чекав нових облич у Зе? Це ж треба, яка несподіванка

Далі - «ми всі президенти», референдум «аби дізнатись думку українців», я приймаю пропозицію РФ щодо прямих переговорів з лідерами ЛДНР, нам потрібен мир, тому от вам від Мене досягнення – наконец-то Мир. Порох 5 років воював – а я вам мир принес. В пункты насчет автономії ЛДНР углубляться не стоит, у них там мозгов больше, там все бла-бла-бла, але нарешті ета факінг война закончилась.

Це не вперше, і не вдруге в нашій з вами історії, коли у воєнному протистоянні Україна перемагала Москву, але програвала потім політично, руками отакої от старшини.

І знов на коло. Ми своїми руками, в сліпому сподіванні на покращувача нашого особистого життя, віддали право вести переговори щодо окупованих територій в стані війни людині без досвіду в міжнародних переговорах. Призначеному ззовні через блискучу інформаційну операцію (як на мене, вона почалася ще з першої серії "Слуга народа", яка вийшла в листопаді 2015, коли вже керівництву РФ стало зрозуміло, що воєнним способом Україну не взяти)

Хотілося б помилитися. Я дуже хочу помилитися. Але, схоже, "єбать, знову ми". Тож, правий Roman Donik, “Все что не направлено на победу в ближайших выборах, все хуйня”

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments