emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Мусор та громадскість

4 ч.

Я спокійно ставлюся до реальних ситуацій, розумію, що представники поліції можуть прийняти не найкраще або відверто помилкове рішення, і в здоровому суспільстві потім всі, в тому числі й ми, мали б це виправляти разом. Чесно, з розумінням би поставилася, якщо б з поліції повідомили, що вони налажали та вибачились би.
Але ні.
Давайте почитаємо відповідь на офіційному акаунті рівненської поліції. Вони виправдовують дії своїх співробітників, їх у цьому покриває прокуратура, вони вважають, що можна обмежувати право громадян на протест заради запобігання можливим конфліктам з тими громадянами, хто має іншу точку зору.

І ще ось це, просто шедевр:
"З метою недопущення подібних інцидентів,особовому складу поліції області буде доведено та наголошено на необхідності застосування перш за все методів комунікації з громадянами під час вчинення ними дрібних правопорушень".

Яких дрібних правопорушень?
Хто в даному випадку вчинив правопорушення? Ніхто крім представників поліції, громадяне діяли в межах своїх законних прав.

Ця офіційна відповідь, без визнання помилок в діях поліції, протирічить закону, свідчить, що і далі рівненські поліцейські збираються порушувати конституційні права громадян, говорить про системність проблем та неготовність до їх вирішення.
Тривожна ситуація, яка може миттєво розповсюдитися по всій країні.


На данном изображении может находиться: текст


На данном изображении может находиться: текст


Нет описания фото.
Subscribe

 • Маркер

  Карл Волох 5 ч. · Справа вже не в тому, чи мали бути видані ті позабюджетні й позапланові сто мільйонів…

 • Ответ фанам СбУкраины

  Аркадий Бабченко 18 июня, 08:00 · Доброе утро

 • Суть

  Алексей Панич 18 июня, 22:48 ·

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 6 comments