emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Олігархат, як передовий загін пролетаріату

політично-стилістично наш олігархат виражає себе дуже характерною лівацькою риторикою, що: а) показує, як ці люди мислять, б) що це не бізнесмени, а бандити з СРСР, в)вони проросійські.
слухала сьогодні сюжет з ТСН, де нам образно розказували, в ледь адаптованих традиціях великого радянського стилю, як злиє буржуіни, тьфу, депутати і всякі там порохоботи підсипають трудящимся в суп бите скло. тобто не дають Зеленському робити свої революційні звершення в країні.
Поскільки стиль нам всім - і не тільки тим, хто застав СРСР, а всім, хто дивився російсько-радянське кіно, починаючи, наприклад, з "Бронзової птиці" - знайомий - такі пояснення від слуг дяді Бені проходять на рефлексі, без найменшого розумового напруження (крім тих, у кого сформувалась різка відраза до совка).
(можливо, десь ось тут - в стилі - і криється секрет успіху Зеленського).
Але пропагандони з Г+Г стараються дарма, поскільки їхні анонси піплу про неодмінне хороше майбутнє з нашим плигучим живжиком розбиваються об повну невідповідність зайнятій посаді, політичній недосвідченості і культурній убогості Зеленського.
Це треба бути зовсім-зовсім е-е-е-е дивним, щоб взяти за спічрайтера якусь заїзжу свинособаку, яка в місцевих реаліях орієнтується погано та ще й настільки непорядний і тупий, що не може злабати примітивний ліричний текстик про вічне місто, а краде чужий, присвячений Москві.
Команда УЗеленського - команда привокзальної шаурми: голодному смакує гаряча, але після того жага і болить шлунок.
Subscribe

 • Суд над Стерненко: что нужно срочно понять Зеленскому

  Сергей Высоцкий После приговора одесскому проукраинскому активисту Сергею Стерненко все мы стали свидетелями беспрецедентных протестов по всей…

 • Подоляк

  Печерский холм ​​ 🏛️Как и следовало ожидать, после вчерашнего состязания в борьбе без правил между полицией и сторонниками Стерненко, власть…

 • З вогнем грають

  Валерій Прозапас 33 мин. · Пам'ятаєте як учасників акцій "Ні капітуляції!" представники влади…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments