emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

КGB style

"Тимчасово виконуючий обов'язки голови Служби безпеки України Іван Баканов заявив про загрозу держбезпеці у результаті фактичної неготовності енергетичної галузі України до повномасштабного введення нової моделі ринку елетроенергіі. Про це йдеться у листі Баканова до голови Верховної Ради Андрія Парубія" - лінк на лист в коменті.

я нічого не розумію в цій готовності або не готовності, але відповідно до статті 19 Конституції "Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України".

Мені не очевидно, які передбачені законом повноваження СБУ стосуються аналізу моделей ринку електроенергії - може якісь і стосуються, але в листі нема жодного посилання на жодну статтю жодного закону, яким СБУ надавалися би повноваження формулювати свою позицію з цього приводу і надсилати про цю позицію листи.

Також в листі кілька разів згадуються думки якихось експертів, але ці експерти не названі і їхні висновки не додані до листа. "як свідчить наявна інформація", "за фаховими оцінками експертів" (це прямі цитати з листа, це не перебільшення) - це що, такий спосіб роботи СБУ, висновки на підставі "ходють слухі тут і там", передбачений якимсь законом..?

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments