emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Рівненьський пікет та судова шизофренія

Інна Білецька в отвратительном настроении.
23 ч.

Детектив. Або як мій ранок перетворився в повне і безпросвітне пекло.

19 квітня на Дар‘ю Коцюрубу складають протокол За Статтею 212-13 ч2 Кодексу України про адмінправопорушення за росповсюдження агітації без вихідних данних.

28 травня голова Нацполіції Сергій Князєв каже журналістам «...суд рівненський місцевий виніс рішення, де визнав дії працівників поліції законними, тому що він наклав стягнення на правопорушників. Навіть можу сказати яке – зауваження.»

В той же день мама Дар‘ї – Наталя забирає у суді конверт, в якому Постанова судді Сидорука. Згідно цієї Постанови, суд постановив «Провадження у справі про адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст. 212-13 КУпАП відносно Коцюруби Дар’ї Олександрівни закрити у зв’язку з відсутністю події і складу адміністративного правопорушення».

Дар‘я публікує фото Постанови у ФБ і робить заяву, що Князєв сказав неправду. Ми про це пишемо.

Вночі поліція публікує іншу постанову цього ж судді по цій же справі, у якій "Застосувати до неповнолітньої Коцюруби Дар’ї Олександрівни за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ч.2 ст.212-14 КУпАП, захід впливу у виді попередженя."

Дві різні Постанови одного судді по одній і тій самій справі, одна в поліції, інша – видана мамі Даші під підпис. Різні. Протилежні.

Мій ранок перетворюється в пекло.

Як так?!

Помилка? Підробка?

В цій історії багато політики. Ми про цю історію пишемо. Не через політику, а для того, щоб аудиторія отримала максимум інформації. І тут таке.

Ми йдемо в суд. Ясне діло, ми одразу йдемо в суд.

В суд йде і мама. Чекає біля кабінета помічниці і секретарки судді Сидорука, він сам у відпустці, кажуть там. Мама Даші питає, мол, що ви мені дали?

Їй УВАГА кажуть, ми вам дали ПРОЕКТ рішення. Проект рішення з підписом судді?! Але відколи дають проекти? Чи просила вона давати проект? Проект у купі з повідомленням за підписом судді? В конверті? Кажуть, чекайте поки суддя вийде з відпустки.

Питаю у голови суду про коментар. Каже, зараз проведемо перевірку як так сталося. Пообіді прокоментуємо.

Мама йде в канцелярію, щоб написати заяву, щоб їй дали Постанову Сидорука, яка справжня. Їй в кацелярії ставлять печатку на ту Постанову, яку вона отримала учора.

Тепер маємо дві постанови суду. Обидві з печатками. Дві Постанови з різними рішеннями. Протилежними рішеннями. В суді не заперечують, що обидві постанови вийшли від них. Не заперечують. Розбираються. Підписи судді на постановах відрізняються, за моєю скромною оцінкою. Голова суду переконує мене, що хоче розібратися.

АПД: судовий реєстр я вивчала увесь ранок. Там не було жодної постанови

Нет описания фото.

Нет описания фото.

Subscribe

 • Цифри

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 11 ч. · ЦИФРИ ЗАМІСТЬ ПРОПАГАНДИ. Зранку читаю новину, розміщену на…

 • Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше?

  Алексей Копытько 1 ч · Литва. Атака мигрантами. Что будет дальше? Тут все просто до безобразия - создаётся…

 • Ню-ню-ню

  Карл Волох 1 ч · - Ню-ню-ню, - погрожують німецькі політики, зокрема, наступник Меркель Армін Лашет, - нехай…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments