emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Білецький звинувачує Порошенка у висловлюваннях Шефіра

Отут ми висловлювали обурення тим, що каже партнер Зе. А також скепсіс щодо майбутньої реакції правих радикалів на ці слова, яка б мала бутиРеакція Білецького  з*явилася.

https://blogs.pravda.com.ua/authors/bileckyj/5cf152b9b2f17/

Білецький не згідний з Шефіром. Але особливого  обурення я не відчуваю. Навпаки, висловлюється певне толерантне  розуміння  позиції Шефіра. Мовляв, він же ж комерс.

Також, не висловлюється жодного занепокоєння (лише сухо констатується факт), що Шефір близька людина до Зе, якого Білецький зі своїми фашизоїдними покидьками вів до влади.  А справжній гнів за  слова Шефііра лунає  чомусь на адресу Порошенка.

Шукати логіку у висловлюваннях Білецього- марна справа. Й не тому, що він дурень. Він зовсім не дурень. Він брехливий й безсовісний негідник. В  данному випадку, він мав вирішити
чотири логічно несуміснні задачі: 1) висловити свою незгоду з Шефіром; 2) не образити ВаЗеліна; 3) замовчати свою  роль у отриманні цією антиукраїнськоою бандою влади та 4) зробити приємне своїм  спонсорам  гавканням на Пороха. Отже, воно переконливо виглядати й не могло.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 10 comments