emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Борд

щодо бордів Порошенка із-за яких такий хайп.
змінилась назва партії.
про це треба повідомити.
ЄС = ЄС, Європейська Солідарність - за ЄС і НАТО.
Це пряма асоціація. Також на цю асоціацію впливають візуальне оформлення логотипу і навіть колір - нагадує прапор ЄС і стиль шрифту.
Також непрямо вказує, що Європейська Солідарність - це "Україна в ЄС" і кольори логотипу (блакитний і жовтий).
що ЄС - це партія Порошенка - це теж пряма асоціація - тому портрет.
Не знаю, що багатьом "не так" - з своєю задачею інформування суспільства, що партія, де лідером є Порошенко називається "Європейська Солідарність" - він цілком справляється.
Трохи бентежить слово "долучайтесь" після "обирай НАТО і ЄС".. До чого? До Європейського Союзу і НАТО чи до Європейської Солідарності?
Можна було б вибрати більш енергійні і конкретні слова, типу "приєднуйся" до партії, але це вже ніби друга смислова задача, яка залишилась не дуже зрозумілою.

Між іншим, те що цей борд так скандально обговорюють - теж в цілому непогано, бо вийшов цілком собі довготривалий інформаційний привід.
Наскільки я розумію - це тільки початок передвиборчої агітації і реклами - тому така емоційна реакція - зайва.

(сказала б, що в фейсбуку надто велика доступність до партії, багато виборців тут - це створює фльор панібратства, де кожний вважає за потрібне висказати свою цінну думку і отримати не менш "цінну" реакцію в вигляді огризання).


Від себе: Так само, як пані Лариса, я не розумію, чим обурюються критики білборду. Звісно, політична реклама річ трохи смішна за означенням. Будь-який білборд можна за бажанням піддати кртитиці та глузуванню. Що й, власне, робиться по всіх білбордах без виключення. Але цей білбод несе суху й адекватну інформацію, а, відтак, дає мінімум приводів для глуму.

Зрозуміло, що він не здатний загітувати носіїв ідеалу  пролетарської справедливості та прибічників дружби з РФ. Але на їхні голоси було б наївно розраховувати. А от тим, хто вважає рух до західної цівілізаці головним пріоритетом, борд дає вірну орієнтацію. Так само борд вірно інформує прихильників особисто Порошенка, які можуть бути дезорієнтовані через нову назву партії.

Ніяких чудес чекати від бордів не варто.


Subscribe

 • Вероятность

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. 30 мин. · Суд по делу Шеремета исследовал экспертизу походки женщины,…

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • СБУ при Грицаке. СБУ при Баканове:

  Аркадий Бабченко 3 ч. · СБУ при Грицаке: Получает информацию, что на территории Украины хотят убить беженца…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment