emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зеленський в Брюселі сказав багато всього правильного

Тепер про гарне. Зеленський в Брюселі сказав багато всього правильного і про незмінність курсу в ЄС і в НАТО, і про Приватбанк, і про те, що дефолт це чутки, які не мають стосунку до нього.
Питання - як дізнаються про це громадяни України? Наскільки це широко висвітлять медіа, які саме і як і де саме про це можна прочитати в соцмережах?

Зеленский заявил, что Украина и дальше будет поддерживать курс на вступление в ЕС и НАТО, как это записано в Конституции. В очередной раз убеждаемся, как важно и правильно было зафиксировать в Конституции евроатлантическую интеграцию. Эта инициатива Порошенко - в интересах Украины, а не его личный пиар, как некоторые в своё время утверждали.

послухала шматок прес-конференції Зеленського з Столтенбергом - нууу, із того що я чула - нічого поганого. підтвердив курс на НАТО, ЄС і внутрішні реформи. Загалом - в рамках попереднього порошенківського зовнішнього курсу.
боялась буде гірше.
побачимо, що скажуть спеціалісти.

Subscribe

 • SHARP`s REVIEW - 05.03.2021

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp . 24 мин. · SHARP`s REVIEW - 05.03.2021: (сарказм - останній притулок…

 • «ОТКЛЮЧИТЕ SWIFT – ПОТЕРЯЕТЕ УКРАИНУ!»

  Блог Игоря Яковенко Украина снова стала главной темой российского официоза. На сайте главного государственного информагентства России РИА Новости…

 • "Амністія капітала"

  Валерій Прозапас 4 ч. · за версією мусьє Гетманцева має виглядати наступним чином. Всі свої заощадження…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments