emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ключове питання

Ключовим питанням у справі врегулювання в ОРДЛО- є формат проведення там виборів. Всі іші питання мені видаються другорядними, попри жваві дискусії навколо них..

Якщо вдасться добитися виборів по українським законам, під контролем ураїнських та міжнародних інституцій, за участю всіх українських партій та  в умовах хоч  якоїсь нейтралізації спецслужб РФ, то я очікую перемогу політичної сили, підтриманої Ахметовим, на гаслах повернення у щасливі довоєнні часи, футбола на ДонбасАрені етс. Можливо, багато голосів набере партія Зеленського., Подібний результат, не дуже  влаштує патріотів, зокрема, мене. Але це буде означати кінець московської окуппації. та "республік". Бо кремліські призначенці пролетять й  їхній режим рухне. Українська  армія  візьме під контроль всю теріторію й українські прапори піднімуть скрізь.  Це буде капітуляція Путіна. Тому мені важко повірити, що він допустить подібний сценарій.

Якщо  ж вибори відбудуться за ниішніх умов, й Україна їх визнає, то це буде капітуляція України та її нової влади. Бо ж "переможуть" нинішні кремлівські призначенці. Можливо, їх для замилювання очй трохи робавлять ахметівськими та зебілами. Фактично, відбудеться легалізація окупації. Ймовірність такого сценарію підвищується через наявність на Заході його прибічників. Наприклад, нинішній Посол ФРН, висловлювався у  2016 напідтримку чогось подібного. Навіть цілий дипломатичний скандал спричинив. Також, існує небезпека, що такий план врегулювання без чіткого формулювання формату виборів буде винесено на Всеукраїнський референдум, а потім будуть на його переможні (хто ж проти виборів?!) результати посилатися.

Тим не менш, останній сценарій несе для нової влади чисельні ризики та турбулентності. Дуже сподівась, що вони це усвідомлять й  на таке не  підуть. Отже,.все залишиться, як було.
Subscribe

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Цинизм

  Печерский холм ​​ 🏛️Источники сообщают, что в Офисе президента придумали гениальный по своему цинизму план, как использовать нехватку на всех…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 3 comments