emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Програма КПСС

Ще хороша обіцянка в партії "Слуга народу"

"Запровадимо систему грошової винагороди для громадян за виявлення корупції"

- цікаво, будуть якісь розцінки - типу заклав когось, отримав 50 грн, за другого цього ж тижня - 70 грн тощо?

І коли буде виплата - одразу як заклав чи все ж після вироку суду? До вироку, боюся, влада може змінитися і скасують винагороду. А якщо одразу - без підтвердження з суду що корупція була - то нам треба ж це врахувати коли з МВФ про розміри кредиту домовлятимемося...

на місце найбільш шкідницької з програмних обіцянок номінується скасування депутатської недоторканності (рішуче вимагають Слуга народу, також Голос)

Це в умовах, коли політичні репресії вже відбуваються (прокурор Кулик порушує кримінальні справи проти всіх хто не подобається Коломойському), коли заступником голови АП з роботи з правоохоронними органами Рябошапка, який оголошував графіки посадок, коли МВС дружить з новим Президентом і втратило всякий страх, коли Президент-гарант прав не розуміє що таке права, а уряд і силовиків оберуть на посади невідомо як і затвердять в парламенті якісь люди з невідомими поглядами.

"Створимо Національну економічну стратегію з ключовою метою – досягти вищого за середньоєвропейський рівня доходів та якості життя українців" (з програми партії Зеленського)

- чому б не мати стратегічну мету - досягнути рівень доходів не "вищий за середньоєвропейський", а "найбільший в галактиці"? Воно приблизна так само реально (в нас зараз ВВП на людину в 4+ рази менше середнього по ЄС; в поляків десь в 2,3 рази менше середнього по ЄС)

Від себе: Взагалі, нічого дивного. Зекоманді вдалося консолідувати носіїв ідеалу пролетарської справедливості на базі примітивної популістьскої утопії. Точнісенько,  як більшовики 100 років тому. Отже, пропонується цілком  комуністична  програма:  розгортання  масових позасудових репресій та атмосфери стукачєства,  ліквідація паламентаризму через відміну недоторканості. Й все це пекло пропонується заради побудови гротескно нереального  світлого майбутнєго, в  яке, проте, довірливе пролетарське бидло свято повірить .

Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments