emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Капітуляція, зелений терор, охлократія- головні загрози від Зекоманди

Мене не дуже цікавить класність чи олігархічність чуваків, яких оберуть депутатами, але цікавить кілька прикладних питань

Найбільше мені цікавить - якщо Зеленський вирішить піти за сценарієм#втюхування (реінтеграція ОРДІЛО на умовах, нав'язаних ззовні - тобто насамперед з Москви), що наразі виглядає цілком імовірним і має підтримку в суспільстві ("мир", "відновлення територіальної цінності").

Вдасться це заблокувати в парламенті чи ні?

Класні чи олігархічні чи гречкосії чи грантові експерти - знайдеться в парламенті критична маса людей, які це заблокують всупереч бажанню Зеленського, якщо таке трапиться?

Інше що мене цікавить - якщо адміністрація Зеленського розпочне позаправове кримінальне переслідування тих, хто їй та публіці не подобаються (ззовні ці люди будуть напевно несимпатичні - олігархи, "старі корумповані обличчя" тощо). Парламент зможе ці тенденції припинити? При тому, що такі переслідування вже відбуваються (прокурор Кулик працює), а заступник голови АП з взаємодії з правоохоронними органами Рябошапка анонсував десятки посадок і оприлюднив графік, якого треба дотриматися?

І ще мене дуже непокоїть перспектива втілення "народовладдя" - розвалювання інститутів держави під гаслами прямої демократії в порядку експериментів від невігласів, прийняття дурних рішень шляхом перекладання відповідальності за них на "народ".

Ці питання мені здаються основними для цього парламенту, і те, наскільки класними є хлопці в списках, слабо допомагає відповісти - як вони з цими загрозами справляться.

Tags: #втюхування
Subscribe

 • ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ

  Max Mykhaylenko сейчас с Maksym Mykhaylenko . 2 ч. · ОПЗЖ: ПУТЬ ОЧИЩЕНИЯ Вообще, очередной крах…

 • Часы тикают

  Печерский холм ​​ 🏛️ #вагнер Сообщение советника министра обороны Юрия Бутусова о том, что экс-начальника главного разведывательного управления…

 • Чергова методичка

  Валерій Прозапас 13 ч. · Всі каліровані малороси як під копірку почали розганяти нові методічки імені…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments