emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Остання ухвала Баришевського суду

Баришівський райсуд повідомляє наступне:

За результатами розгляду позовної заяви громадянина України О.Данилюка (далі: Позивач) до громадянина республіки Греція Евкліда стосовно матеріального забезпечення потреб Збройних Сил України у захисті конституційного ладу та територіальної цілісності України, було проведено незалежний та об'єктивний розгляд справи по суті.

За результатами розгляду справи судом було прийнято рішення задовольними вимоги Позивача повністю та в якості міри забезпечення дозволити косинусу досягати значення чотирьох, прямому куту досягати значення 100 градусів, а розмір числа "пі" встановити рівним трьом, щоб зменшити витрати на матеріальне забезпечення.

Рішення суду вступає в силу негайно

Нет описания фото.

Від себе:  Мушу зауважити,  що Евклід ніколи  не був  громадянином неіснуючої зараз й не існувавшої ніколи раніше держави під назвою  Республіка Греція. А був він  піддданим Живого Бога, Фараона Єгипту, сина Амона-Ра.

Попри цю неточність, гаряче підтримую ухвалу. Вже набридло читати, що прямий кут 90 градусів, а  вода закипає при 100 градусах. Як таке може бути?! А в народу спитали?! Давно вже було треба навести тут порядок.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments