emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Список Європейської Солідарності

13 ч.

Щодо списку (наразі знаю 50) партії Європейська Солідарність. Він мені ніфіга не подобається. Там нема людей, яких би я обов'язково додав і є ті, кого б волів не бачити взагалі.

Але так саме має свої суб'єктивні вподобання та невподобання, іноді малопояснені логічно, кожен з вас.
Але я там бачу людей, яких я дуже хотів там бачити. Не тегатиму, щоб не надто дерли кирпу .
Але там дуже добра перша десятка.
Але я знаю, чого від них очікувати і знаю, що з ними можна комунікувати, знаю, що звернувшись до [...], отримаю належну реакцію.
І знаю, що вони не зрадять.
Тому з ними.

И последнее.

Тут, я смотрю, многим списки так не идеальны, что они говорят, что встанут в красивую позу с оттопыренным мизинчиком, и не будут голосовать вообще.

Напоминаю, что каждый не отданный голос (если не брать в расчёт возможные фальсификации), по сути просто равномерно распределяется между участниками голосования.

То есть согласно последним опросам, не голосуя, вы на 47.5% проголосуете за "Слугу народа", на 10.4% за "Оппозиционную платформу", на 7.9% за "ЄС", на 7.5% за партию "Родина", и так далее.

Поэтому, пожалуйста не пишите "знаете, я наверное не буду тогда голосовать".

Пишите как есть.

"Мне не нравятся X, Y и Z в списке, поэтому я всё обдумал и решил, что на 47% буду капитулянтом, на 10% за русских, на 8% за Украину и на 2.5% я — Ляшко".

Від себе: Взагалі, будь- яка публічна постать комусь подобається, а комусь -ні. А політики й поготів. Та й святих немає. Навіть така, здавалося б, бездоганна постать, як Таня Черновол, теж має своїх агресивних антипатиків у прозахідному таборі.

Отже, не варто  сподіватися на можливість створення списку партії, де б всі подобалися всім потенційним виборцям партїї. Такого бути не може, у принципі. Відповідно, наявність у списку когось, хто тобі не подобається, абсолютно невідворотня річ.  Й вона не має впливати на голосувння, якщо напрямок майбутньої політики партії тебе влаштовує.

Subscribe

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Порох та США

  Sharp`s 🍁 Петро Порошенко зустрівся з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Сторони обговорили подальшу допомогу з боку…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments