emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Стати з ненормальних нормальними непросто

Історія про шорти в Адміністрації Президента, мені здається, характерна

В нормальній системі тим, хто з якихось причин має справи в АП, в принципі ясно, що це не місце для шортів, відповідно, в шортах туди й не ходять. Відповідно, в інструкції про відвідування АП нема пунктів про недопуск в шортах. Якщо хтось все ж чомусь прийде в шортах - ніхто йому не заборонить, просто подумають щось типу "хм, дивна істота".

В ненормальній системі все навпаки - не вважається, що нормальнимлюдям ясно що в АП не ходять в шортах, тому це прописують в інструкції. Тому в шортах не пропускають нікого, навіть дивних істот. Коли дивні істоти отримують повноваження писати інструкції, вони прибирають заборону шортів з інструкції (інструкцію змінили після того, як Давида Брауна, нове обличчя Слуги народу, не пустили в АП в шортах) - і тепер, ура, ходити в шортах можна. Основне ж - "не вважається, що нормальним людям ясно що в АП не ходять в шортах"- нікуди не ділося, це так само "не вважається" як і раніше.

Отже, раніше було тупо, бо забороняли ходити в шортах і не пускали в шортах - тепер буде тупо, бо будуть масово ходити в шортах "бо ж вже можна, змінили ж інструкцію".

Приклад характерний тим, що ілюструє - стати з ненормальних нормальними непросто, просто "змінити інструкції" не допоможе.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments