emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Розперезане нахабство

Це моє головне враження від діяльності переможця виборів  та його  команди в перші 30 днів. Явно надсилають суспільству месидж: "Ми робитимо те,  що нам заманеться, й плювати хотіли на закони та громадську думку".

Повилазили біси, яких ніхто ще нікуди  не обирав, й навіть їхніх прізвищ я не пам*ятаю, та  почали віщати від імені народу, який їх не уповноважував. Виникло у публічному просторі дивне словосполучення "Думка Адміністрації Президента", яке  невідомо, що означає. Всі ці пики почали розповідати, як вони будуть міняти або просто не виконувати Конститиуцію. Пообіцяли перерахувати нас по головах (перепис) та гроші в наших кишенях (загальний аудіт). З якоїсь дурної примхи, нікого не спитавши, оголосили плани переїзду оцієї АП (в якої є думка) до  Українського Дому. Це що їхня власність?! Вони за свої власні гроші цее робити збираються?

Ну вже, про  розпуск Ради варто сказати, що не дали собі клопіт навіть надати якогось пристойного вигляду цьому незаконному указу. Низка призначень та звільнень з зухвалим порушенням закону. Нахабна та знущальна відмова виконувати засадничі пункти передвиборчої програми.

Янукович, якщо і діяв  у такий спосіб, то робив це обережно. Але закінчив він все одно погано. Ці закінчать ще гірше...
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments