emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Стразбурська змова

Я ПИШАЮСЯ НАШОЮ ДЕЛЕГАЦІЄЮ .
Важко йдуть дебати в Страсбурзі. 68 депутатів записалися на виступи. Більшість європейців говорять страшні, насправді, речі. Мовляв, санкції проти РФ себе не виправдали, РЄ і ПАРЄ - не повинні займатися безпековими питаннями чи захистом територіальної цілісності, це не наші задачі і компетенції, ми не повинні займатися вирішенням внутрішніх конфліктів між країнами - членами нашої організації, ми маємо дбати про майбутнє нашої організації і вимагати сплати від РФ внеску, гроші - це дуже важливо, найважливіше, ми маємо подумати про росіян, а не російську владу, й захистити право росіян на захист в ЄСПЛ ... А чим же тоді має займатися РЄ, якщо не безпекою, правами людини, повагою до територіальної цілісності і суверенітету країн - членів? Про прощення Росії солодко співають й деякі депутати з Нідерландів...., як вони будуть дивитися в очі родичам загиблих з рейсу МН17? Це європейський майстер- клас з фарисейства і спроби виправдати зраду принципів різними красивими словами, різними мовами, але від цього не менш огидними.
Я пишаюся своїми колегами. Які чи не єдині в цій залі називають речі своїми іменами. Що це зрада. Це індульгенція на вбивство. Що українці, наша країна подарувала Європі мир, протистоючи ці 5 важких років агресору, а ім плювати на наші жертви. Ми згадуємо вбитих, поранених, заручників , моряків, в‘ізнів,ми говоримо європейцям про їх відповідальність і сором, про подвійні стандарти.
Алексей Гончаренко і Olena Sotnyk процитували сьогоднішню статтю в « Le Monde”, де йдеться про російського шпигуна, який працював генконсулом в Страсбурзі і мав повний доступ до офісу Генсека РЄ Янгланда , до всіх офіційних документів організації. Янгланд на це боляче зреагував. Але правда в тому, що Росія вже пустила свої щупальці надто глибоко, й ми відчуваємо, як метастази страшної хвороби знищують РЄ. Була Мюнхенська змова , ми є свідками Старсбурськоі змови європейців. Соромно за кожного, хто намагається виправдати цю ганьбу. Ми, українська делегація, не будемо це виправдовувати. Ці 5 років ми дійсно тримали оборону, за нами був Президент, було МЗС, була АП. Сьогодні ми слабкіші. Й це перша ластівка. Повернення російської делегаціі в ПАРЄ- початок. Наступне - це скасування санкцій в ЄС. Схоже, Європа до цього готова, а Німеччина, Франція, Італія, які виправдовують сьогоднішню ганьбу в Страсбурзі - теж знайдуть гарні слова це виправдати в грудні.
Й дякуємо кожному грузину, представнику країн Балтіі, британцям, які разом з нами б‘ються і називають речі своїми іменами - що це змова і зрада , що мова йде про фінансування РЄ ціною знищення демократії.
Subscribe

 • Бідолашне СБУ...

  Alex N Alex Noyt 4 ч. · Баканов заявив що Медведчук в Україні, але СБУ не в курсі де саме. А Козак вже втік…

 • 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ.

  Кирило Стельмашов 1 ч · Serhiy Grigorovich: 9 ТРАВНЯ. ПІДСУМКИ. ТАКЕ ВЕЛИКЕ, СКЛАДНЕ І КОНТРОВЕРСІЙНЕ…

 • Побажання

  Юрій Гудименко 1 ч · А тепер Єрмака.

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments