emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Демарш

Спільна заява членів делегацій Естонії, Грузії, Латвії, Литви, Польщі, Словаччини та України в Парламентській асамблеї Ради Європи

26 червня 2019 р. СТРАСБУРГ | Безумовне відновлення прав російської делегації без виконання Російською Федерацією будь-яких численних вимог Асамблеї суперечить основним цінностям Ради Європи та її Статуту. Цей крок посилає дуже неправильний сигнал країні, яка вдалася до збройної агресії, отруєння осіб, не дотримується прав своїх громадян і не сприяє, а навпаки прагне дестабілізувати демократії в Європі.

Сьогодні ми, як делегати наших народів, не можемо дати відповідь нашим громадянам, як саме РЄ захищає їхні права, якщо вона більше зацікавлена ​​в захисті добробуту агресора, ніж жертв агресії і репресій.

Майбутнє Ради Європи знаходиться під загрозою в цілому, оскільки Рада Європи втрачає довіру людей, яких вона захищає.

Ми повертаємося додому, щоб провести консультації з нашими парламентами та урядами про спільні дії в Асамблеї під час наступних сесій.

Ми бажаємо удачі новообраному Генеральному секретарю і сподіваємося, що вона/він знайде спосіб вирішення цієї безпрецедентної кризи довіри, яка була створена цього тижні.

Statement by Members of Delegations of Estonia, Georgia, Latvia, Lithuania, Poland, Slovakia and Ukraine in the Parliamentary Assembly of the Council of Europe

June 26, 2019 STRASBOURG | The unconditional restoration of the Russian Delegation’s rights without the Russian Federation honouring any of the Assembly’s numerous demands runs counter to the core values of the Council of Europe and its Statute. This step sends a very wrong signal to the country that has resorted to armed aggression, poisoning of individuals, does not observe human rights of its citizens and does not promote but seeks to destabilise democracies throughout Europe.
Today, we as the delegates of our nations have no answer to our people how exactly the CoE is protecting their rights if it comes across as more interested in protecting the well-being of an aggressor than the victims of aggression and repression.

The future of the CoE is under threat as a whole because the CoE is losing the trust of the people it stands to protect.

We return home to consult our Parliaments and Governments about the joint actions in the Assembly in the next sessions.

We wish good luck to the newly elected Secretary General and hope she/he finds a way to solve this unprecedented crises of trust which was created this week.

Ідея спільного демаршу делегацій в ПАРЄ з‘явилася вчора. Я дав завдання секретаріату підготувати нашвидкоруч хоч якийсь текст заяви і почав збирати докупи колег. Все треба було робити тихо, щоб інформація не вийшла назовні і опоненти не вдалися до контрзаходів. Текст був зроблений нашвидкоруч, але, слава сучасним комунікаторам, це було хоч якимось приводом для збору. Зібралися у консерваторів. Спочатку всі мали сумніви, потім втягнулися в розробку спільної заяви. Атмосфера єднання людей, які стоять на спільних позиціях робили наші ряди дедалі більшими. Поштовх був зроблений і після вивірення кожної коми, ми чітко знали, що і коли зробимо. Те, що відбулося - категорично проти правил ПАРЄ. Президент кричала, проросійський голандець Тіні Кокс підскакував на місці, але колега з Латвії, яку одноголосно призначили спільним голосом, зачитала спільну заяву 7 делегацій. Ми обнялися і подякували за спільну роботу. Це було відчуття гідної меншості, вдруге за останній час. І я впевнений - майбутнє за тими, хто віданний принципам, навіть коли більшість ними нехтує. Бо це має одну назву - гідність. А це те, що не втрачається за жодних обставин.
Від імені української делегації, дякую колегам з Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Поліщі та Словаччини за сильну і спільну акцію. Дякую делегації Великої Британії за величезну підтримку. Дякую всім, хто не зрадив принципи.
Subscribe

 • Зеленые человечки

  Галина Штельмах 7 ч. · Арсен Зекиров, 29.01.2020 Помните как зеленые человечки захватывали Крым? Они…

 • Понравилось

  А що там у ПП - А що там у ЄС 2 ч. · Весь «сухой остаток» пресс-конференции Владимира Зеленского, посвященной…

 • Про професійних вічних «опозіціонєров»

  А що там у ПП - А що там у ЄС 2 ч. · Ще раз про професійних вічних «опозіціонєров». Бутусови, Дроздови, Яроші,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments