emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Справжній хазяїн

Це Антін та це мабуть лонгрід.

Колишня голова НБУ Валерія Гонтарева сказала у інтерв'ю BBC, що Бєня ій постійно погрожує. Особисто. Я так розумію за те що Гонтарєва зламала Бєнін пилосмок у Приваті.

І якщо вона не повернеться в Україну до Баришівський райсуд таОкружний адмінсуд міста Києва Бєня їй особисто каже, що її до України він привезе примусово.

А у нас звісно торжество правосуддя та чесні судді, що винесуть вирок по справах Гонтаревой абсолютно незалежно від всього, та особливо незалежно від законів України та логіки.

Що я можу сказати по темі.

Багато людей сперечаються чи має Коломойський вплив на Зеленського, чи Коломойський не має такого впливу.

Це важливо, але важливе не тільки питання чи має Коломойський вплив на Зеленського.

Важливо також - чи має Зеленський вплив на Коломойського?

Відповідь проста. Впливу ніякого на Бєню Зеленський не має. Нємає ніяких важелів впливу у Зеленського і немає ніякого можливості що вони з'являться в найближчому майбутньому.

Тому діяльність Бєні можливо або навіть потрібно розглядати в розрізі власних можливостей Бєні та можливостей що Бєні здатна надати українська корупція за невеличкий прайс(за умов коли замість президента у нас Зеро).

Зеленський та інші люди з його команди можуть казати що завгодно, Бєні взагалі похуй на ті воплі. Данилюк, Гончарук та бідь хто можуть казати що Приват не повернуть Коломойському, Страхова може казати що Приват звісно не повернуть, але потрібно буде повернути бабушкє чутка грошей. Можливо заявляти , що Зе та Слуга Наріду підтрумують незалежність НБУ як інституції. Пофіг взагалі, ці люди нічого не рішають, це як плескати однією долонею, цього ніхто не чує.

Кейс зі СкайАпом в'їбав по Зе, але Бєнє похрін. Він продовжує нищити конкурента та атакувати інституції у властних цілях.

Аналогічно Коломойський продовжує атаки на незалежність НБУ. І щоб повернути собі Приват, і щоб отримати компенсацію, і щоб далі займатися мутками з рефінансом. - все разом та одночасно.

Для цього він послідовно показує, на прикладі колишнього керівництва НБУ, що йому похуй на все. Що йому ніхуя не буде. Він тут в України може все, а Зеленський може тіко відосіки записувати.

Бєня особисто погрожував громадянам США з оточення Трампа та Джуліані і нічого йому не було. Бєня особисто погрожує громадянці України, співробітниці Лондонської Школи Економіки та каже що викраде її в Лондоні. А міг би сказати що влаштує їй власне Солсбері.

На фоні того що президент та його люди в СБУ позатикали пиздаки, це важливий сигнал. Бізнес-партнер Зеленського(можливо колишній) та бізнес-партнер працівників АП Шефіра та замголови СБУ Баканова погрожує комусь у Лодоні.

Це сигнал, як поточному керівництву НБУ, так і усім корупціонерам в українських правоохоронних органах та судах. Куліки та матіоси, авакови та князєви дуже гарно розумють що це означає.

Бєня йде на НБУ, і будь хто з корупціонерів, хто бажає трошки заробити грошів має можливість це зробити заради такої атаки. Потім ще можна після отримання важелів у банковський сфері наварити норм бабулєсів.

А Зеленський? А що Зеленський?

Завалить пиздак як завжди. Це ж не Клімкіну вкатувати.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments