emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Бо, Ко та Зе

ВИПРАВЛЯТИ ЗНОВУ НАМ...
Знаєте, чому Росія знов скликає Радбез ООН через український мовний закон? Вона чекала ПРИВОДУ.
Чекала, коли в самій Україні хтось такий привід надасть. Хтось вагомий, а не пересічний. Не менший, аніж глава президентської адміністрації.
Щоб на весь світ сказати: "Ага, навіть до нової влади вже дішло те, про що ми говоримо котрий рік!" І вони будуть праві - пам`ятаєте фразу з савєцкого фільма: "Ну, уж если в Моссовете..."
А ще пам`ятаєте, щоб керівники АПУ колишніх президентів супроводжували їх у закордонних візитах? Я - ні, бо кожен повинен виконувати свою роботу.
Наразі ж Богдан вештається на пару з Зеленським по канадських закапелках, нашіптуючи йому на вушко про адін язик, адін народ, перестати стріляти, і як класно він відірвався на концерті російських артистів у клюбі.
Бо без Богдана Зе ніхто і нікуди - за преЗЕдентом потрібен цілодобовий контроль. Керує країною не Зе, керують Бо та Ко. А Зе давно вже зі сцени перемістився у глядацький зал.
Україну не змогли перемогти на фронті, поставити на коліна дефолтом, задушити газом та російськими санкціями.
З красивими піснями про мир та жвачку зайшли з тилу. Цю жвачку тягнуть на медведчуковських NewsOne, ZiK та 112-му. На Г+Г та Інтері.
До них у нової влади немає претензій, але є до "Прямого" - шляпки цвяхів, що виступають, нова влада ретельно заколочує.
І коли сьогодні ввечері на Г+Г будете дивитись другу серію "Сватів" (радійте - вони повернулись!), згадайте, що армію, віру та мову на хліб не намажеш. Тепер мажте те, що вам харчують - хоча та більшість малоросів, яка мене все одно не читає, на це заслужила.
А виправляти знову нам - українцям. Виправимо, не вперше.
Subscribe

 • Куди ми йдемо

  Yurii Karakay 18 ч. · Вибори на Московії визнані недемократичними Євросоюзом, Британією та Сполученими…

 • «На самому цікавому»

  Путч #Інсайд Ми дізнались чому Безугла припинила засідання ТСК, як сказав Герасимов «на самому цікавому». Виявляється це сталося як…

 • На пороге грандиозного шухера...

  Печерский холм ​​ 🏛Возмущение руководства «Голоса» тем фактом, что Офис президента начал скупать даже их депутатов, не случайно. ОП…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments