emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Геть Богдана!

Богдан - це Пшонка наших днів. Пам’ятаю, як уся ригівська шобла грозила Майдану розгоном та вважала, що революція - справа рук політичної опозиції та американців. Хтось з регіоналів, не пам’ятаю вже хто, за два тижня до революції казав мені: «Власть сильна как никогда».
Сьогодні Богдан заявив, що вчорашній мітинг проти реєстрації Клюєва та Шарія - це справа рук Порошенко. Він вимагає від правоохоронців «надати правову оцінку» закликам до повалення влади.
Слухайте сюди, ідіоти. Говорю вам не як депутат, а як людина, яка з першого по останній день перебувала у вирі Революції Гідності.
Я розумію, що ви проспали усі буремні часи в історії власної країни. Ви тусили у Ніці тоді, як ми відхаркували легені після російського сльозогінного газу. Ви красиво шпацірували італійським узбережжям тоді, коли добровольців шматували російські гради.
Ви зайшли на країну і у своєму невігластві вважаєте, що ви - влада.
Глибину вашого нерозуміння того, в якій країні ви живете показує заява про те, що мітинг - то справа «попередників». Хоча кожна людина, яка хоч якось спостерігала за політичним процесом знає, що він був стихійно ініційований активістами, які роками опонували особисто Порошенкові та владі загалом. І що вчора політики прийшли на громадський мітинг тому що нам - як громадянам, болить. Болить від того, що ви почали робити із країною. Болить, бо ви не бачити проблем в тому, що залучили як членів своєї команди Портова та інших покидьків. І що надали цим людям зелене світло для впливу на суди. Бо саме через суди ви нищите люстрацію та декомунізацію. Болить від того, що ви в пориві своєї малоросійшини вирішили понівечити фундамент держави. Фундамент тільки відродженої ідентичності. Фундамент інститутів. Болить від того, що ви плюєте на армію. Та на перемогу України. Що ви ладні здати національні інтереси в обмін на повернення ваших низкосортних фільмів у російський прокат. Болить від того, що ви готові продати наш зовнішньополітичний курс за путінські подачки.
Так ось, недорогенькі. Влада тут - громадяни. Громадяни, які мають традицію виходити на майдани коли формальна влада починає забувати про суспільство та здавати національні інтереси. Громадяни, яки знають - право на протест - це їх святе право.
Якщо б хоч раз ви прийшли на Майдан 2013-2014 років ви би відчували зараз що таке Україна та що таке гнів громадян.
Хочете боротися із суспільством? Хочете погрожувати карними справами? Тим страшнішим буде ваш кінець.
Ви думаєте, що взяли владу і будете робити тут що вам заманеться? Ні. Ви взяли відповідальність. І суспільство буде вас контролювати. Протестувати проти кожного кроку, який послаблює українську державу. І це ж суспільство за два дні винесе вас із ваших крісел. Де б ці крісла не знаходились - чи то на Банковій, чи то в Українському домі, чи то в Межигіррі.
Вам час визначитись - з ким ви. З українцями, чи в Кремлем.
Єдиною можливою реакцією на заяви Богдана має стате його відставка з посади. Зеленський має вирішити чи хоче він бути президентом незалежної України, чи пустим місцем, Зеро, в адміністрації пана Богдана, посереднього рішали, який думає що він вхопив Господа за бороду.

Subscribe

 • Ганьба

  Victor Tregubov 6 ч. · Так, давайте розберемося. Отже, в столиці України гине білоруський активіст.…

 • СБУ при Грицаке. СБУ при Баканове:

  Аркадий Бабченко 3 ч. · СБУ при Грицаке: Получает информацию, что на территории Украины хотят убить беженца…

 • Цікавий вигляд

  Валерій Прозапас 3 ч. · Цікаво зараз виглядає українська міліція, після показового вбивства білоруса в…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments