emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Стиль "а ля Зю".

Ранок як завжди, Паньство, починаєм з головного шоу країни, тьфу, вибачте з ОПУ.
Сегодня на 10-00 запланировано собрание борцов с коррупцией.
"Сегодня Донец (начальник личной охраны Зеленского, бывший охранник Коломойского) чуть не поймал шпиона. Им правда оказался слесарь-сантехник разговаривавший по технической рации с диспетчером в поисках порыва в обходном техническом коридоре здания. По ходу этого был послан.
Начальник ОХЧ ОПУ просит Донца не трогать слесаря. Исчерпав все аргументы выдает последний - "Вот говно сам и будешь черпать!"
Вот к концу дня узнаем что важнее в мире
Мы ставим на слесаря."
"Очередное рекламное турне Вовы... Очередное надувание щек, пускание пузырей и разноцветный дым ползущий по арене цирка. Очередная чиновничья мелочь попавшаяся под руку. "Иди сюда...", "..вы тут решаете...", "... у вас тут свои терки" ну и т.д. стиле "а ля Зю".
А за кулисами этого цирка настоящий директор тихо назначает руководителей и решает свои вопросы. Смена менеджмента в государственной энергогенерирующей компании Украины ПАО "Центрэнерго" (угольные ТЭЦ). Никакие государственные структуры ни сном ни духом. Собрались какие то товарищи и все порешали.
После этого дотационное государственное предприятие снижает цену на электроэнергию на 30% и заключает договора с Никопольским и Запорожским заводом ферросплавов, "Днепразотом", Покровским и Марганецким ГОКами находящимися под контролем г-на Коломойского."(с)


Чому я не проголосую за ЗЕ партію.Буду намагатися коротенько.Я розумію,що Вовіни відосіки діють, і розумію що декому подобається совковий стиль керуваня-"Заяву пиши!"Я розумію, що відосік на теслі (вместо веліка)-причому чужій,піпл проковтне.Чому я Ніколи не підтримаю?

1.Він постійно бреше хоча ви ж не забули?" Кінець епохи брехні"?.Наприклад одразу після обрання обіцяв викласти програму 100 днів.А до виборів-аналізи.
2.Підкреслена зневага, а з часом і відкрита Боязнь ВСУ.(окружив себе НГ-це ніколи неробили!) Нестрелять,Пеший тур по полігону НГ( а не Передка), в гАлубенькой сорочці,не бажаня вдягнути камуфляж,зайти в казарму ППД,підійти до Колоколу-нарешті відміна Параду.
3.Цілеспрямована,популістична- компания по дискредитаціі МО,Зе нічого не зробив для ВСУ-НІЧОГО, але нищить святе.(одна "справа" броників чого тільки стоїть).Привіт Д.Браун.
4.Показова зневага до Мови ,до українських інституцій -(платні квитки на зустрічі з діаспорою-це ппц просто).
5.Показове зневажливе відношення до ветеранів і волонтерів, в списку СН 7-8 людей,маючих відношення до Війни.
6.Заяви про люстрацію тих, хто Фактично витягнув Україну із Дупи 14-го.Можна що завгодно говорити, але із Дупи безвиході витягнули нас- не марсіяни.
7.Абсолютно безвідповідальна зовнішня політика,бризканя слюною при тому що сам- Нічого не робить.Розлютити Канаду!Це ще треба вміти. Просрати привітаня Трампа в перший день, а зараз навіть мови нема про перемовини по телефону-це ще треба вміти.Європа перестає на нас дивитися як на можливого Партнера,Вовіно "єслі нє завут я в гості нє хажу"-почули ВСІ.
8.Порушення Закону при призначенні "лейтенанта" Баканова (він не проходив навіть поліграф!) і Богдана-відкриває дорогу іншим Порушенням.
9.Явне потураня таким як Портнов-це відкрита дорога Антимайдану-знищувати все що звьязано з Майданом, над яким він знущався як хотів зі своєю Лєнкою.До цього часу на аллєю небесної сотні він часу не знайшов,це не його.От на Теслу-нєпроблєм.
10.Таємні зустрічі і домовленності з олігархами, явне потураня Колимє, знову Брехня-обіцяв протилежне.
11.Головне- його неприкрита Брехня-рано чи піздно вскриється як гнійник,рвонути може дуже сильно.Розачаруваня може нас з пасіонарної націі зробити унилим депресуючим гівном ( як було при Овочі) ,а це Велечезний шанс для Россіі зробити таки з нас- новоросію.Його"реформи" з МВФ-досить вірогідно знищать статки і так ледь пришедших до тями пенсіонерів.Инфляція зжере. А перемовини і легимітизація ордло-знищать безвіз. Нерозуміння і небажання підримати УПЦ-гарантує релігійни конфлікти.
Можна продовжувати, але вистачить мучити себе і вас Паньство-є бажаня?Допишить-що співпаде включу ще пунктом.
Я НІКОЛИ не прийму ЗЕпозицію-всі до мене Гімно і Вори, і вот прийшов я в бєлом фраке-це позиція хворого,мало освіченного-гопника.Де ти був раніше?Коли Україна Дуже потребувала Допомоги?Заробляв на росіі знущанням над Україною.Крапка.
На Ваш розсуд,маю честь так вважати.Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment